Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, Maeve. a spus:

Faci sex cu el daca vezi ca nu e dubios. Apoi faci sex cu el ca sa vezi daca va potriviti si acolo. Apoi verifici daca isi schimba comportamentul si dupa sex. Apoi intrati si in relatie sa vedeti cum merge treaba. Si daca merge, verificati si dupa o  luna ,  trei si sase luni cum stati.

Pare asa, mai tehnic, modul in care managerizezi chestia asta. La mine este si cu oarece sentiment. Adica asta este primul pe lista.:smile:

Sunt curios ce criterii are mielene. probabil ca primul pe lista este cat de manevrabil este tipu'.

Editat de adal*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, adal* a spus:

Pare asa, mai tehnic, modul in care managerizezi chestia asta. La mine este si cu oarece sentiment. Adica asta este primul pe lista.:smile:

 

Daca am lua un pic din adal si un pic de Maeve, probabil am obtine un om ideal. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Maeve. a spus:

Daca am lua un pic din adal si un pic de Maeve, probabil am obtine un om ideal. 

No, meivi, maybe?:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, Lucia N a spus:

Poate ca are alt nume, poate ca este plecat chiar de pe aici in Suedia si se da musulman! Este clar ca ea nu stie nimic despre el, ci doar ceea ce el i-a spus!

A spus ca a ea l-a sponzorizat sau a trebuit sa faca ceva la MAI ca el sa intre in Romania ca are origini din Siria sau nu mai tin minte ce era scris si n-am chef sa caut.

Daca era legal si oficial in Suedia, asa o procedura nu se cerea!!!   N-am intrebat-o daca i-a vazut Pasaport-ul cu care circula tipul. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, adal* a spus:

Eu tot nu am inteles in ce limba se intelege mielena cu tipu'.

Romgleza e una din posibilitati, araba e alta, dar nu cred ca ea stie 2 boabe din acel grai!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, adal* a spus:

ma gandeam la romsudeza, ceva de genu'.   Eu ma intreb daca el este stabilit in Suedia, sau este in romania, bine merci.

Adica Ex-convict care incearca sa-si restabileasca identitatea??? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, M1elena a spus:

Omul este incompatibil cu mine. Actele sale le-am vazut. Din cate stiu eu nu poti sa îti falsifici numele din pasaport si buletin. Date sale cum ca el locuieste în Suedia de 6 ani, au fost confirmate de Politia de frontiera cand am fost la aeroport. Faptul ca el consuma alcool ma face sa nu-l vreau.Daca nu ar' fii existat problema asta situatia era diferita.

Wow!!!  Inseamna ca NU stii nimic ce se invarte pe lumea asta!!!  Se falsifica azi si ziua de ieri pe bani, nu pe rugaciuni sau margele matanii!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, M1elena a spus:

Date sale cum ca el locuieste în Suedia de 6 ani, au fost confirmate de Politia de frontiera cand am fost la aeroport. 

Asta este egal cu ZERO, poate sa fie trecut orice adresa pe un act oriunde, dar ca sa fi sigur ca locuieste acolo, a alta poveste sau cine este el defapt. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, M1elena a spus:

Eu mai cred ca are bilet, deoarece am vazut doua bilete de avion la el.Daca avea doar bilet pentru a venii la mine, nu înteleg de ce are al doilea bilet. Nu am apucat sa vad data, poate asta îl împedica sa plece. Dar cum sa-i spun omului ca I.am umblat prin lucruri si nu înteleg ce este cu al doilea bilet.

Al doilea pe ce nume era???   In ziua de azi se calatoreste fara bilet daca ai celular.   Noi din State mergem fara bilet peste tot, ne da doar o hartie dupa ce am depus bagajele, cu locurile in avion dar de bilete in mana nu mai avem nevoie de foarte mult timp.      Nu-i spune nimic sa nu-ti faca ceva rau!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×