Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine stie, dar nu-mi vine sa cred ca totul se rezuma la activitatea asta intima!!!   Eu ma mai uit si in alta parte la un eventual partener, chiar dac-ar fi doar o aventura ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, M1elena a spus:

Sunt oameni care stau langa noi o viata si nu îi cunoastem suficent. Din punctul meu de vedere nu trebuie sa generalizam. 

Deci, a plecat sau nu?

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 21.10.2020 la 15:10, M1elena a spus:

Nu mai îl suport! Aseara a baut 9 beri, cred ca era beat. Nu stiu ce sa-i mai spun sa plece din casa. Daca vineri nu pleaca, plec eu ca aveam în plan sa ma mut, si sa vad ce face. Nu stiu ce mai asteapta.

9 beri nu 4

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am tradus pentru un roman in coma alcoolica in spital, sotia nu stia o boaba de engleza, urla doar "dady-dady" si au crezut ca e tac-su ca era si mai batrin ca ea cu 25 de ani si desfigurat de alcool, fara dinti, gras cu o burta imensa dar cetatean american si asta atragea!!!   Se scotea cu furtunul din el galoane de alcool si doctorita m-a intrebat daca-i traditie in Romania si cate drinkuri se bea in general, parca era ceva fix.  Intre timp a mai venit un alt roman din biserica pocaita de aia unde se jura ca nu se bea ca si comatozul si ala incerca sa niveleze dar asigurarea nu l-a considerat ca ea lucra si el era asigurat prin acea firma.   Ei nu se iau dupa biserici, si daca asa se bea de unde este ei scot pe el din asigurare ca devine scump tratamentul in acea sectie al spitalului.   S-au suparat pe mine ca n-am tradus in favoarea lui ca prima oara s-a intamplat si era bine totul.  O angajata era tot din Romania si a lamurit situatia ca era tot din acea zona, dupa 3 zile s-a trezit ala din  coma si urla ca de ce nu l-au lasat sa se duca mai departe ca-i era mai bine acolo, normal n-a mai fost dupa acest incident.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ii e jena sa ne zica ca nu l-a dat afara dupa cat s-a plans de el. Daca ar fi plecat, am fi avut postarea imediat. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, observant a spus:

Patru beri nu inseamna alcoolic. E normalitatea pentru un barbat. Elena, cum merge la pat?

Mie mi-ar fi "cumva" sa torn bere in mine ca pe santier, daca sunt in tratative cu o tipa. Mai ales la ea acasa.

Nu mi-e rusine sa consum alcool, dar bere in preajma ei...? Pute. As fi incercat o bautura mai ok, din care sa bea si ea. Iar daca ea nu intra in scenariu, beau eu alta data.

Individu' are o problema, daca n-a ajuns nici la luna de miere, si deja face scene de alcoolic. Este alcoolic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×