Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1 minute ago, Blues said:

Despre care parte nagra vorbesti? Despre covidiotii care nu respecta masurile, care au vaccin la nas si totusi refuza sa se vaccineze? Care nu inteleg, ca, din cauza lor, sistemul de sanatate este supra sufocat? Care nu inteleg ca, odata cu covidul, nu au disparut in neant toate celelalte boli, ca sunt oameni care au murit de pietre la fiere si apendicita, spre exemplu, din cauza ca spitalele sunt pline de covidioti la fel ca si ei?

La asta gandeste-te bine, domnule Rayn, pentru ca asta e adevarata problema.

I-aș fi răspuns io, dar am zis că mai bine-i s-o las baltă. Dacă-i răspundeam astfel, precis mă alegeam cu încă un avertisment.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Vriies a spus:

I-aș fi răspuns io, dar am zis că mai bine-i s-o las baltă. Dacă-i răspundeam astfel, precis mă alegeam cu încă un avertisment.

De ce, vezi vreo jignire sau atac la persoana in textul meu? Seamana macar putin cu cele pentru care ti-ai luat tu avertisment? Sau doar simteai nevoia sa fii offtopic?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gokhan Horzum, scenaristul principal al serialului Cukur in august 2019 si iunie 2021. Are 46 de ani neimpliniti. A facut o forma grava de Covid, urmata de doua atacuri de cord plus alte urmari grave si depresie post operatorie. Dupa cum vedeti in 2 ani a imbatranit 20 de ani.

Ma gandeam ca ar fi o dovada pentru Rayn, dar cred ca Rayn e peretele.

 

gh.jpg

gh2.jpg

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, Blues said:

De ce, vezi vreo jignire sau atac la persoana in textul meu? Seamana macar putin cu cele pentru care ti-ai luat tu avertisment? Sau doar simteai nevoia sa fii offtopic?

Nu simțeam nevoia să fiu off topic, chiar am zis că i-ai răspuns bine și la obiect. Însă la un astfel de răspuns, cineva foarte vehement ar putea veni cu contra-răspunsuri jignitoare. Exact așa s-a întâmplat când am luat io avertisment (nu zic că n-a fost corect, strict vorbind). Însă la un răspuns de-al meu fair play și la obiect, la o întrebare pe care mi-a pus-o, a venit imediat cu un potop de jigniri la care evident că am răspuns și eu cu vârf și îndesat, pentru că oricum nimeni nu răspundea în locul meu. Sigur că ție nu-ți va răspunde așa, pentru că ai la îndemână „butonul magic”.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 minutes ago, Çukur Bitmesin said:

Gokhan Horzum, scenaristul principal al serialului Cukur in august 2019 si iunie 2021. Are 46 de ani neimpliniti. A facut o forma grava de Covid, urmata de doua atacuri de cord plus alte urmari grave si depresie post operatorie. Dupa cum vedeti in 2 ani a imbatranit 20 de ani.

Ma gandeam ca ar fi o dovada pentru Rayn, dar cred ca Rayn e peretele.

Rayn oricum o să vorbească în continuare de Cenzură, Inchiziție, restrângerea libertății de exprimare și de faptul că noi suntem părtași la o pagină neagră a istoriei.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar oare de ce ne-a împărtășit userul Cucur acest aspect de Covid cu scenaristul ghonionist? O fi ajuns vaccinul și pe strada domniei sale? :baby:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×