Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Demascarea Elitei Oculte, Noua Ordine Mondiala, Illuminati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@VriiesPana la viziunea lui de ansamblu asupra lumii, discutam pe detalii micute. Cum ar fi ca steluta in 5 colturi de pe harta care marcheaza locatia caprelor nu corespunde cu locatia caprelor pe teren.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Enki said:

Pana la viziunea lui de ansamblu asupra lumii, discutam pe detalii micute. Cum ar fi ca steluta in 5 colturi de pe harta care marcheaza locatia caprelor nu corespunde cu locatia caprelor pe teren.

le-au mutat pe toate intr-un loc acum. Ce parere ai despre Katherine Albrecht ? Ca nu mi-ai zis nimic de ea...

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Teddy ''-'' a spus:

mai eu am facut montajul, nu am fost eu in bucuresti sa le pozez sau sa pozez eu satanistii. Tu te legi de lucruri minore si nu vezi padurea de copaci. Eu iti arat ca nu e capra tu ma iei cu stelute, ai o vrajeala in tine... Ti-am zis ca daca subiectul nu reprezinta interes pentru tine, decat sa faci misto mai bine ignora.

Cum, cum? Nu ai fost in Bucuresti sa le pozezi, nu stii unde sunt, dar ai facut o harta care arata ca caprele alea formeaza o stea in 5 colturi?

Cum poti sa zici ca nu prezinta interes pentru mine, nu vezi ca discut despre asta, ba chiar ti-am urmarit filmuletul si am verificat locatiile pe harta ale caprelor si am gasit ca minti sau inventezi?

 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Enki said:

Cum, cum? Nu ai fost in Bucuresti sa le pozezi, nu stii unde sunt, dar ai facut o harta care arata ca caprele alea formeaza o stea in 5 colturi?

 

eu am facut montajul, nu pozele. Si e irelevant, pe langa cate argumente am pus aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha, deci vii pe aici cu poze luate din fake news-uri, cum ar fi cel cu steaua pe harta, si cum ar fi ca alea nu sunt capre ci baphomet?

Ce-a patit baphomet la aripioare, le-au furat pesedistii?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Teddy ''-'' said:

Si ca sa ne convingem ca nu e nici o caprofobie ci e chiar baphomet. Va prezint si satanizarea copiilor. Cu cata nesimtire ajunge si ''capra'' asta in mintea copiilor si nu numai...

Tot material propriu e si asta. Imi pare rau dar mai bine de atat nu pot explica ce vreau sa spun, decat prin video... Orice mesaj este mai bine inteles vizual. :o:

https://streamable.com/6wb4k

 

Ti-am aratat deja aici ca sunt mai multe infatisari ale lui baphomet. Daca nu poti tine pasul...e problema ta. Dar observ ca ma provoci sa postez aiurea pe aici. Din cauza ta se genereaza postari aiurea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teddy, am asa o impresie ca tie nu ti-a placut povestea Capra cu trei iezi cand erai mic, ai ramas marcat.

Chiar acum, Teddy ''-'' a spus:

Ti-am aratat deja aici ca sunt mai multe infatisari ale lui baphomet. Daca nu poti tine pasul...e problema ta. Dar observ ca ma provoci sa postez aiurea pe aici. Din cauza ta se genereaza postari aiurea.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa zici repede

Capra calcă piatra. Piatra crapă-n patru. Crăpa-i-ar capul caprei cum a crăpat piatra-n patru

?

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Enki said:

Poti sa zici repede

Capra calcă piatra. Piatra crapă-n patru. Crăpa-i-ar capul caprei cum a crăpat piatra-n patru

?

 

de ce nu iti deschizi tu un topic sa-mi pui intrebari de genul, acolo?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×