Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Demascarea Elitei Oculte, Noua Ordine Mondiala, Illuminati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, Teddy ''-'' a spus:

ai gresit topicul, vezi acolo la culinare...poate il gasesti. Daca nu te intereseaza subiectul, nu e nevoie de offtopic cu ironii. Din cate am vazut sunt topicuri si pentru glume. Mi se pare inutil sa postezi aiurea daca nu te intereseaza subiectul. Am inteles ca ''nu crezi'' in conspiratii...stie toata lumea. Ironile tale nu isi au rostul.

ba este perfect ontopic. Si cand vorbesc de halucinogene, nu ma refer doar la ce droguri care tulbura mintile folosesc unii din artistii prezentati in acest filmulet, dar si la cele pe care le folosesc cei care imagineaza astfel de scenarii pe baza declaratiilor unora care folosesc halucinogene, si apoi in al treilea rand la ce folosesc cei care dau share la filmuletele facute de cei dinainte. Deci, schimbati dealerul ca va da marfa contrafacuta si se vede din aberatiile debitate.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Enki said:

ba este perfect ontopic. Si cand vorbesc de halucinogene, nu ma refer doar la ce droguri care tulbura mintile folosesc unii din artistii prezentati in acest filmulet, dar si la cele pe care le folosesc cei care imagineaza astfel de scenarii pe baza declaratiilor unora care folosesc halucinogene, si apoi in al treilea rand la ce folosesc cei care dau share la filmuletele facute de cei dinainte. Deci, schimbati dealerul ca va da marfa contrafacuta si se vede din aberatiile debitate.

dupa ce vezi tot, te astept cu argumente sa vedem daca nu cumva tu consumi ciuperci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Filmuletul? l-am vazut. Este plin de inventii si interpretari.Tocmai de aia am si facut comentariul.

Tine minte, Kosty, treci pe BIO.

Dar numai dupa ce iti trece icterul care a dat peste tine cand ai vazut cele doua filmulete cu Shapiro care sustine vaccinarea si teoria evolutiei precum si vechimea de miliarde de ani a universului.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inventii ne spui tu aici...alea sunt marturii ale celor care au facut pact cu satan. Ei recunosc ca au facut pact cu satan sa ajunga acolo. Asa ca nu mai specula aiurea. Tu stii mai bine ca omul ce a facut si ce nu? Tu stii mai bine si ca Buzz Aldrin cand spune ca nu au fost pe luna...nu mai duce lumea in eroare ca nu esti tu atotstiutoare. Cunosc fenomenul...am avut si deastea care vroiau sa deschida gura la orice sa spuna ''eu stiu'' doar de dragul de a capta atentia celorlalti. Fenomenul se manifesta la cele care erau mai singuratice...care duceau lipsa de comunicare. In general nu prea ieseau din casa si de aici li se tragea asta...cum ar veni vorba ''copii cu parul alb''... E specific la femei acest fenomen. In schimb nu vad pe nimeni altcineva pe acest forum sa se manifeste ca si tine. Nici femei, nici barbati, esti caz unic. Iti recomand un preot bun daca e cazul, te exorcizeaza 100%. Pe gratis!

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A recunoaste ca ai facut un pact cu o fiinta imaginara este un indicativ fie pentru schizofrenie, fie pentru halucinogene prea puternice. Acum, numai tu poti sa ne spui de ce il vezi pe Baphomet intr-o capra si de unde vine fobia asta a ta. :lol2:

image.png.31864e63b1d394ffe8e07abc219cc1ed.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 53 minute, Teddy ''-'' a spus:

iCunosc fenomenul...am avut si deastea care vroiau sa deschida gura la orice sa spuna ''eu stiu'' doar de dragul de a capta atentia celorlalti. Fenomenul se manifesta la cele care erau mai singuratice...care duceau lipsa de comunicare. In general nu prea ieseau din casa si de aici li se tragea asta...cum ar veni vorba ''copii cu parul alb''... E specific la femei acest fenomen. In schimb nu vad pe nimeni altcineva pe acest forum sa se manifeste ca si tine. Nici femei, nici barbati, esti caz unic. Iti recomand un preot bun daca e cazul, te exorcizeaza 100%. Pe gratis!

Ooo, inca un psihanalist pe forum.

Da, eu sunt unica, nimeni nu se manifesta asa ca mine.

Tu in schimb esti ca o copie identica a altor zeci sau sute de mii de indoctrinati medievali anti-stiinta. De ce crezi ca ai bifat toate conspiratiile de care te-am intrebat? Miscarea antivaccin, chemtrails, iluminati, cip-urile, moonhoax-ul. Deja stiam dinainte ca vei adera la orice idiotenie conspirationista, pentru ca exista mii ca tine si toti urmati acelasi pattern.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Enki said:

A recunoaste ca ai facut un pact cu o fiinta imaginara este un indicativ fie pentru schizofrenie, fie pentru halucinogene prea puternice. Acum, numai tu poti sa ne spui de ce il vezi pe Baphomet intr-o capra si de unde vine fobia asta a ta. :lol2:imageproxy.php?img=&key=9d4351ce7ea3773cimageproxy.php?img=&key=9d4351ce7ea3773c

image.png.31864e63b1d394ffe8e07abc219cc1ed.png

starurile care marturisesc ca au facut un pact cu satan, nu zic nimic de statuia lui Baphomet. Ei vorbesc de ? Cum a zis mai sus?

''-Cu...cu..seful suprem.

-De pe acest pamant?

-Al acestui pamant si al lumii care nu se vede.''

Si tu stii destul de bine cine e, pentru ca tu lui ii slujesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu ne-ai zis de unde vine caprofobia

Acum 13 minute, Enki a spus:

A recunoaste ca ai facut un pact cu o fiinta imaginara este un indicativ fie pentru schizofrenie, fie pentru halucinogene prea puternice. Acum, numai tu poti sa ne spui de ce il vezi pe Baphomet intr-o capra si de unde vine fobia asta a ta. :lol2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAU! Baphometi pentru tine

image.png.994c0a3dee9b5cb8d6b91605934c03bc.png

Sper ca nu te-ai speriat prea tare

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Teddy ''-'' a spus:

Tu stii mai bine ca omul ce a facut si ce nu? Tu stii mai bine si ca Buzz Aldrin cand spune ca nu au fost pe luna...

O intrebare de rumegat: daca americanii nu ar fi ajuns pe luna, oare nu rusii ar fi fost cei care i-ar fi acuzat ca mint? Mmm ... ce crezi? Au spus rusii asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Gaslight said:

O intrebare de rumegat: daca americanii nu ar fi ajuns pe luna, oare nu rusii ar fi fost cei care i-ar fi acuzat ca mint? Mmm ... ce crezi? Au spus rusii asa ceva?

Si asta ii face cinste la nasa? Deci de data asta functioneaza asa, dar cand Sfanta Lumina vine numai la ortodocsi si catolicii sunt acolo ca sa caute nod in papura la fel ca si musulmani si armeni, care merg acolo doar sa observe...acum sa ne punem intrebarea ta. Oare nu erau catolicii primii cei care acuzau ortodoxia...ca minte? :o: a era sa uit de musulmani si de armeni si toti agentii de la securitate care merg acolo pentru a perchezitiona Sfantul Mormant si inclusiv Patriarhul Ortodox inainte de a intra in Sfantul Mormant care este sigilat si pazit dupa verificari. Iar treaba asta este valabila in fiecare an. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×