Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Demascarea Elitei Oculte, Noua Ordine Mondiala, Illuminati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai Teddy, intrebarile le pun pe topicul pe care aduci tu vorba de subiecte, ca asa se face pe un forum, n-o sa deschidem un topic pentru fiecare capra pe care o aduci in discutie.

Deci, poti sa zici? Asta ca sa inteleg de unde vine caprofobia ta.

Te-ai mai linistit acum, ca ti-am aratat ca caprele alea nu formeaza o steluta in 5 colturi pe harta Bucurestiului, sau iti fac si-un ceai de tei?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Enki said:

Pai Teddy, intrebarile le pun pe topicul pe care aduci tu vorba de subiecte, ca asa se face pe un forum, n-o sa deschidem un topic pentru fiecare capra pe care o aduci in discutie.

Deci, poti sa zici? Asta ca sa inteleg de unde vine caprofobia ta.

Te-ai mai linistit acum, ca ti-am aratat ca caprele alea nu formeaza o steluta in 5 colturi pe harta Bucurestiului, sau iti fac si-un ceai de tei?

generezi dizolvari. Ce parere ai despre Katherine Albrecht ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, Teddy ''-'' a spus:

Ti-am aratat deja aici ca sunt mai multe infatisari ale lui baphomet. Daca nu poti tine pasul...e problema ta. Dar observ ca ma provoci sa postez aiurea pe aici. Din cauza ta se genereaza postari aiurea.

Toate reprezentarile lui baphomet au aripioare. Caprele alea Bucuresti nu zboara, nu au aripi.

Te-am mai linistit, puisor? Un ceiut de tei? Sa-ti spuna mama povestea Capra cu trei iezi?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
16 minutes ago, Enki said:

@VriiesPana la viziunea lui de ansamblu asupra lumii, discutam pe detalii micute. Cum ar fi ca steluta in 5 colturi de pe harta care marcheaza locatia caprelor nu corespunde cu locatia caprelor pe teren.

Hopa! Mă iei cu arond! :laugh: 

@Enki. Te las pe tine să descâlcești detaliile micuțe și să găsești ce e și cum în legătură cu steaua în cinci colțuri și locația caprelor în teren:laugh: Eu ți-am zis doar că Teddy are și el o viziune asupra lumii și că nu-l vei convinge că viziunea lui nu-i cea adecvată sau că a ta e mai bună. Dar oricum îți urez susces!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Enki said:

Toate reprezentarile lui baphomet au aripioare. Caprele alea Bucuresti nu zboara, nu au aripi.

Te-am mai linistit, puisor? Un ceiut de tei? Sa-ti spuna mama povestea Capra cu trei iezi?

Ce parere ai despre Katherine Albrecht ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Teddy ''-'' a spus:

generezi dizolvari. Ce parere ai despre Katherine Albrecht ?

cred ca i-ar sta bine cu asa ceva

image.png.622798d0eee384e0d6ac0b1013897cfc.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teddy, m-ai intrebat ce parere am despre Katherine Albrecht am urmarit filmuletul tau si ti-am raspuns.

E nevoie sa iti explic ce inseamna coiful de staniol?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Katherine Albrecht este om de stiinta din interior. A lucrat impreuna cu ceilalti la proiectul ala dar nu a fost instiintata ca vor folosi acea tehnologie pe oameni. Ea credea ca se vor limita la animale. Si cand ea iti spune sa te feresti de el si ne felicita ca noi romanii luptam contra sistemului, ai face bine sa asculti. Cu ce esti tu mai presus de ea? Ai o parere asa de buna despre tine incat sa o iei in ras? Vom fi manipulati din mai multe puncte de vedere, cipul ne va induce anumite sentimente si ne va citi mintea. Pe langa astea, cip-ul va inlocui banii, fara el nu mai mananci. Scrie in APOCALIPSA si exact asta vor sa faca. E atat de greu de inteles? Proiectul Blue Beam ne va manipula ochii. Se implineste APOCALIPSA si profetiile Sfintilor Parinti. TOATE!

 

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
41 minutes ago, Vriies said:

Hopa! Mă iei cu arond! :laugh: 

@Enki. Te las pe tine să descâlcești detaliile micuțe și să găsești ce e și cum în legătură cu steaua în cinci colțuri și locația caprelor în teren:laugh: Eu ți-am zis doar că Teddy are și el o viziune asupra lumii și că nu-l vei convinge că viziunea lui nu-i cea adecvată sau că a ta e mai bună. Dar oricum îți urez susces!

Nu iti cer sa ma crezi, dar vreau sa iti pun o intrebare. Daca intr-o zi afli la tv ca va trebui sa iti pui cip, pentru ca banii lichizi nu vor mai fi valabili iar daca vrei sa cumperi sau sa vinzi trebuie neaparat sa accepti cip-ul (exact asa cum scrie in Biblie de 2000 de ani) Ce faci?

Editat de Teddy ''-''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×