Sari la conținut
Forum Roportal
Gabriela1978

S-a suparat si m-a blocat peste tot

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 7 ore, Gabriela1978 a spus:

Pai nu stiu exact daca asta e cauza.Normal imi doresc liniste si sa fiu iubita,dar ma gandesc la varianta asta ,ca parca ma atrage facandu-mi asa ,in loc sa fie invers.

Este incredibil!

Ce-ti doresti? Trebuie sa stii deja ce-ti doresti, ce fel de relatie iti doresti, nu sa tot ratacesti cand intr-o parte, cand in alta. Unirea cu el ar trebui sa se produca prin bucuria inimii voastre, altfel nu puteti genera lumina si forta necesara "deschiderii portii soarelui", cum frumos zicea cineva si tot "ratciti pe cai straine". Stabiliti clar, pentru a vedea daca sunteti unul pentru altul in ceea ce aveti de "trait" impreuna. lasati orgoliile deoparte si puneti in loc doar respect, incredere, sinceritate, loialitate, fidelitate, apreciere, sustinere, rabdare, blandete, mangaiere, tandrete, dragoste, iubire, armonie si bucuria de-a fi cat mai mult timp impreuna, altfel nu se-ntampla nimic "sclipitor" sau "stralucitor" din unirea voastra si sa locuiti impreuna, altfel nu aveti cum sa va simtiti impliniti si fericiti intr-o relatie de cuplu . Asadar, depinde la ce va raportati, ce va doriti sa realizati impreuna. 

Editat de Lucia N
  • Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mare brânză că te atrage un om ca el.

Tu ai auzit de tentații?

Daca te respecți, nu le cedezi, doar pentru că te tentează .

Tu ai vrea un copil cu el în asemenea climat? Întreb, poate nici nu vrei.

Poate asta e mai important pentru tine - adrenalina. Deh, fiecare își irosește viața pe ce alege 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum