Sari la conținut
Forum Roportal
Gabriela1978

S-a suparat si m-a blocat peste tot

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O primavara frumoasa va doresc si va mutumesc foarte mult pentru tot timpul si sfaturile acordate.

Am reinceput relatia,dar incercand sa indeplinim niste conditii:eu sa nu mai fiu mereu suspicioasa,iar el sa fie mai deschis,mai sincer.Imi scrie mesaje in fiecare zi ca ma iubeste ,ca e fericit ca am mai multa incredere in el si ca nu il mai stresez cu neincrederea mea fara motiv etc.

Incerc sa fiu asa,dar mi-e greu,mereu imi trec prin cap tot felul de scenarii,ma gandesc ca iar ascunde ceva,chiar daca nu am un motiv acum,practic incerc sa-mi inhib acest sentiment de nesiguranta.de indoiala in ceea ce-l priveste.

Editat de Gabriela1978
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 hours ago, NicolaeT said:

Sa ne mai scrii cand va despartiti iar.

Domnule NICOLAE,ma faceti sa regret ca am scris aici.Datorita dumneavoastra n-o sa mai scriu aici, nici cand ma voi desparti de el ,nici de altul si nici cand va fi vb despre un alt subiect etc.Sunteti ironic.Asa sunteti si cand este vb despre viata dumneavoastra?Dumneavoastra nu v-ati despartit niciodata,la dv totul este roz in viata?Niciodata nu v-ati spus problemele pe forum,unui prieten daca ati avut,unui psiholog?La dv se pare ca totul este perfect,atata timp cat ironizati intamplarea mea sau a altora.

Editat de Gabriela1978

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ce faci acum, pui la fund toate vorbele frumoase pentru o ironie? Nu trebuie sa dai socoteala nimanui, tu vezi-ti de viata si lasa carcotasii sa faca ce stiu ei mai bine. Mie imi plac oamenii care nu renunta usor. Si nu renunta indiferent de ceea ce cred sau vor altii. Bafta si sa auzim numai de bine!:smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Fiero said:

Si tu ce faci acum, pui la fund toate vorbele; frumoase pentru o ironie? Nu trebuie sa dai socoteala nimanui, tu vezi-ti de viata si lasa carcotasii sa faca ce stiu ei mai bine. Mie imi plac oamenii care nu renunta usor. Si nu renunta' indiferent de ceea ce cred sau vor altii. Bafta si sa auzim numai de bine!:smile:

Da,aveti dreptate!A fost o reactie de moment! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Gabriela1978 a spus:

Domnule NICOLAE,ma faceti sa regret ca am scris aici.Datorita dumneavoastra n-o sa mai scriu aici, nici cand ma voi desparti de el ,nici de altul si nici cand va fi vb despre un alt subiect etc.Sunteti ironic.Asa sunteti si cand este vb despre viata dumneavoastra?Dumneavoastra nu v-ati despartit niciodata,la dv totul este roz in viata?Niciodata nu v-ati spus problemele pe forum,unui prieten daca ati avut,unui psiholog?La dv se pare ca totul este perfect,atata timp cat ironizati intamplarea mea sau a altora.

Haiii... nu ne lasa asa cu ochii in soare. :sorry:

Oricum, se pare ca nu prea ai inteles mare lucru din "relatia" ta. El ti-a zis acum ca te primeste inapoi doar pentru ca n-a gasit alta pentru sex, si decat sex deloc, mai bine sa te mai tina pe langa el. Si na, a inventat faza cu "te primesc baby daca nu mai ma sacai la cap, bla-bla", ca sa posteze in nobil. Dar cand isi va gasi pe alta va scapa instant de tine.

Asadar, tine-ne la curent. :smile:

Editat de NicolaeT
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Gabriela1978 a spus:

 

Mesajele private, rămân în privat. Regulamentul Forumului îți interzice să le publici. 

Mesajul ți-a fost șters. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 ore, Gabriela1978 a spus:

 

Incerc sa fiu asa,dar mi-e greu,mereu imi trec prin cap tot felul de scenarii,ma gandesc ca iar ascunde ceva,chiar daca nu am un motiv acum,practic incerc sa-mi inhib acest sentiment de nesiguranta.de indoiala in ceea ce-l priveste.

Nu vei fi niciodata cum iti cere el să fii. Faci mult pentru relația asta și el trebuie să plătească prețul: transparența totală, control total. 

O primăvară frumoasă și ție. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai pentru sex ar fi gasit si ar gasii ,este un barbat foarte chipes,arata si fizic foarte bine,chiar are admiratoare...deci nu e asta.Sunt multe alte lucruri,poate intre timp ma plictisesc eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 3/4/2019 at 10:50 PM, Davi_ said:

Nu vei fi niciodata cum iti cere el să fii. Faci mult pentru relația asta și el trebuie să plătească prețul: transparența totală, control total. 

O primăvară frumoasă și ție. 

Da...!Multumesc mult!O primavara frumoasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×