Sari la conținut
Forum Roportal
Quagmire

Nu inteleg...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din unghiul asta, da, are dreptate.

 

Are dreptate din mai multe puncte de vedere. Userii vin pe aria asta si prezinta lucrurile din punctul lor de vedere, cauta sa se puna intr-o lumina cat mai favorabila. Habar n-avem care e versiunea celuilalt. Si unii cred tot ce spun ei, ii iau in brate, ii mangaie pe crestet si le sterg lacrimile. Si fac pariu ca in unele cazuri monstrul e chiar ala care miorlaie pe aici. Iar pe userii astia cu inima cat universul nu-i intereseaza care e adevarul si sunt manipulati de miorlaitori cu iq de 95, dupa care astia care incearca sa afle mai mult sunt rai si nesimtitori. Uite ce sfaturi da Sorina dupa ce a vazut ce a iesit pe topicul celalalt.

Intr-adevar, unele actiuni si atitudini par de neexplicat si ilogice...chiar si pentru cei in cauza.... :)

 

Desigur ca nu ne poti spune chiar tot, este de inteles si chiar...recomandat. ;)

 

Adica ceva de genul ``nu ne spune ce nu da bine, ca iti sar astia in cap`` De unde eu deduc ca nu o intereseaza ce s-a intamplat de fapt, ci doar sa-si exercite atributiile de fata buna, indiferent de agresorul cu care are de-a face.

Editat de Allexandrra
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu despre ce topic e vorba. Dar in cazul asta cred ca autorul topicului e un tip ok. M-as mira sa fie un psihopat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sper sa nu intelegi ca te atac prin cele scrise mai sus. Am ajuns cu topicul celalalt pe topicul tau. Scuze. Ti-am citit topicul destul de superficial, tu pari foarte ok, ea pare foarte naspa, adica la prima vedere as zice ``bine ca ai scapat de asa ceva``.

Nu stiu despre ce topic e vorba. Dar in cazul asta cred ca autorul topicului e un tip ok. M-as mira sa fie un psihopat.

 

Despre topicul cu cei 139 de trandafiri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ok. :)

 

Nu stiu dedesubturile altor topicuri sau userilor de aici, da' cam toti care au raspuns pe aici mi s-au parut ok, inclusiv cei care au fost mai "acizi" un pic. Pentru mine este mai mult decat suficient ca acesti oameni chiar au avut rabdare sa citeasca tot ceea ce am scris, sa-mi dea sfaturi, sa-mi scrie orice. Fiecare m-a ajutat cate putin.

 

 

Nu degeaba suntem fiinte sociabile, doar ca uneori iti e mai usor sa discuti cu niste straini, fara a-ti fi teama ca vei fi judecat sau luat in ras. Daca totusi se intampla, oricum nu te cunoaste nimeni, asa ca...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu despre ce topic e vorba. Dar in cazul asta cred ca autorul topicului e un tip ok. M-as mira sa fie un psihopat.

Autorul topicului e un tip cu o inteligenta peste medie, zic eu, si intr-o masura destul de mare sarmant, normal ca reuseste sa castige mai usor simpatia decat sorin. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Autorul topicului e un tip cu o inteligenta peste medie, zic eu, si intr-o masura destul de mare sarmant, normal ca reuseste sa castige mai usor simpatia decat sorin. :)

 

Ma simt flatat. Multumesc.

 

Imediat apare cineva care sa spuna ca am inventat tot si ca m-am "promovat" in mod indirect. Deja unele userite au inceput sa aiba dubii cu privire la relatiile lor, le cam bate gandu' sa-mi trimita o propunere indecenta.  :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Deja unele userite au inceput sa aiba dubii cu privire la relatiile lor, le cam bate gandu' sa-mi trimita o propunere indecenta.  

 

:rot: 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Autorul topicului e un tip cu o inteligenta peste medie

Categoric.

 

Imi place felul in care formulează întrebările. Categoric nu poti da alt raspuns. :)

Ajungând atat de usor unde vrea, mare mi-a fost mirarea că tipa nu a rezonat cu dorințele lui.

 

Nu mi-a răspuns de ce a stat atatia ani, a mutat frumos. :) Firește, nici Nu era obligat sa răspundă.

Imediat apare cineva care sa spuna ca am inventat tot si ca m-am "promovat" in mod indirect.

Acum... aia e. Si daca ai promovat, macar ai avut ce. CU ce. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×