Sari la conținut
Forum Roportal
Strawberry7

Sa fie inca iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa ne temperam putin. Chiar daca nu vorbesti direct despre un user al forumului, nu cred ca suntem noi in masura sa-l jignim. Singura in masura ar fi Capsunica si, cum ea nu o face, nu inteleg de ce am face-o noi. 

 

Ok. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper sa se gandeasca bine si sa se intoarca la tine, ar fi pacat ca o asa iubire sa nu fie dusa pana la capat.

In caz de nu se intampla asa, iti doresc multa putere, or sa vina vremuri grele, cand o sa suferi ca un caine. Nu-ti doresc.  :huggles:

Incerc sa ma pregatesc pentru ambele situatii. Mi-as dori sa se intoarca la mine si sa consum tot ce simt pentru el, sa consum iubirea asta cu el, ca ma sufoca, sincer. E groaznic sa-l iubesc atat si sa nu pot face nimic. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa ma pregatesc pentru ambele situatii. Mi-as dori sa se intoarca la mine si sa consum tot ce simt pentru el, sa consum iubirea asta cu el, ca ma sufoca, sincer. E groaznic sa-l iubesc atat si sa nu pot face nimic. 

 

Esti mai puternica decat crezi, deja ai facut un pas urias. Poate l-ai pus pe ganduri, mai stii? Poate acum se perpeleste si se gandeste si el ca nu poate fara tine. Sau poate este exact invers. Oricum ar fi, ai incredere in tine, oricat ar fi de dureros, o sa te ridici intr-o zi si o s-o poti lua de la capat, senina si cu amintiri foarte frumoase. 

  • Like 1
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Straw, iti doresc si eu multa putere si, in general, numai bine. :) Ai grija de tine.

Multumesc din suflet! Multumesc pentru toate sfaturile si vorbele frumoase si intelegerea pe care mi-ati acordat-o. Chiar m-a linistit foarte mult sa primesc atatea sfaturi.

Iti doresc si eu din suflet numai bine, multa fericire si tot ce e mai frumos! >:D<

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa ma pregatesc pentru ambele situatii. Mi-as dori sa se intoarca la mine si sa consum tot ce simt pentru el, sa consum iubirea asta cu el, ca ma sufoca, sincer. E groaznic sa-l iubesc atat si sa nu pot face nimic. 

 

Serios vorbind, nu poti tu sa-l iubesti de la departare si sa ai o relatie frumoasa cu altcineva?

Citisem undeva ca extrem de rar oamenii se casatoresc cu marea lor iubire si asta-i chiar asta-i un avantaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti mai puternica decat crezi, deja ai facut un pas urias. Poate l-ai pus pe ganduri, mai stii? Poate acum se perpeleste si se gandeste si el ca nu poate fara tine. Sau poate este exact invers. Oricum ar fi, ai incredere in tine, oricat ar fi de dureros, o sa te ridici intr-o zi si o s-o poti lua de la capat, senina si cu amintiri foarte frumoase. 

Sper din suflet sa fie asa. Stiu ca-ntr-o zi va fi totul bine. Astept cu nerabdare acea zi. 

Las lucrurile sa se desfasoare si in timp, clar voi primi un raspuns. 

Multumesc mult pentru incurajare si vorbele frumoase! 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios vorbind, nu poti tu sa-l iubesti de la departare si sa ai o relatie frumoasa cu altcineva?

Citisem undeva ca extrem de rar oamenii se casatoresc cu marea lor iubire si asta-i chiar asta-i un avantaj.

 

De ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Citisem undeva ca extrem de rar oamenii se casatoresc cu marea lor iubire si asta-i chiar asta-i un avantaj.

 

Nu exista mare iubire si mica iubire. Exista iubire si atat. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×