Sari la conținut
Forum Roportal
aniella93

grea decizie...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am spus eu, dar nici nu mai conteaza. Conteaza ca, nu inteleg de ce, aproape ca ne raportam numai la exceptiile urate. Dar de femei eroine, femei care si-au schimbat viata pt copii lor, nu mai vorbim? Despre parinti care au facut sau fac sacrificii din dragoste pt copii lor, de ce nu vorbim?

Gata, e un fapt ca o sa o chinuie copilul, sau ea pe el, doar pt ca acum nu stie care e cea mai buna decizie?

De ce dracu scoatem in fata numai ce este urat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, sorry, Athmy a spus. 


 

De ce dracu scoatem in fata numai ce este urat?

 

Ei, eu sunt mai pesimisto/realista de felul meu si pun raul inainte. Binele e mereu un bonus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum am spus, nu conteaza cine a spus.

Este o femeie tanara, are un iubit responsabil, face o scoala, are parinti care o sustin, de ce sa nu fie incurajata sa faca un copil? Nu hotaraste nimeni in locul ei, dar de ce sa`i alugi si bruma aia de dorinta?

Sa cantareasca bine. Ok. Sa o faca pana pe la 50 de ani asa! Iar dupa aceea sa se minta ca de responsabila ce a fost nu a facut copil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru sfaturi... am luat o decizie, stiu ca o sa-mi fie greu, dar o sa pastrez copilul. 

 

 Sarcina usoara, si daca ai nevoie de sfaturi, indrumari, samd cu privire la sarcina, sunt cateva mamici aici pe forum care te pot ajuta din propria experienta. Si dupa ce vei avea bebele la fel. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru sfaturi... am luat o decizie, stiu ca o sa-mi fie greu, dar o sa pastrez copilul. 

Felicitari si sa fiti fericiti si sanatosi!flowers1.gif

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×