Sari la conținut
Forum Roportal
disturbed

Ce nume ati dat animalutelor ? Teme combinate.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pey eu am 3 animale(se spune k nu se impaca),insa se inteleg super...un hamster pitic mikidutza,gri,micut,dragut si foarte foarte energic;o pisica rasa burmila pe nume cleo,5 luni,foarte energica si rautacioasa,dar q privirea ei te topeste si nu te poti supara pe ea pt nici un bibelou spart sau perdea rupta sau postere mancare sau chiar tema la matematica;si ieri am primit un pui de beagle,fetitza,in varsta de 2 luni,tricolora,kaya,foarte desteapta si cumintica,ascultatoare si smekera.eu sunt de parere k li se potriveste numele fiecaruia...voi ce ziceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un motan cand eram mai mic pe care-l chema Manole, un caine botezat initial Costica si care ulterior a fatat :o: :D :) , fiind rebotezat normal....Costica,

un dobermann Nano, un motan schiop Miky, un hamster Cleo, un prcusor de guineea Gogu si mai vreau un pisoi mic pe care sa-l botez Yoda sau Dintisor. ;)

Editat de tjedy2000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Benny si Ricky sunt pudelii mei. Eu zic ca sunt niste nume idioate pe care li le-a dat taica-miu.

Cred ca li se potriveste desi daca ii strig de mai multe ori nu prea imi place cum suna, asa ca ii botez : Tzuztu mic, Tzutzulica, Nenny, Kicky Ricky Micky si tot felul de alte stupiditati. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am daua cateluse una tzutzi care e mica si rea, si cealalalta pepita tot mica si pupacioasa.Uni dintre voi le-a-ti vazut duminica la marea intrunire.nu stiu daca li se potrivesc sau nu numele va las pe voi sa decideti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am daua cateluse una tzutzi care e mica si rea, si cealalalta pepita tot mica si pupacioasa.Uni dintre voi le-a-ti vazut duminica la marea intrunire.nu stiu daca li se potrivesc sau nu numele va las pe voi sa decideti.

:ok: deci tu esti...Ro...

da.. acuma inteleg:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×