Sari la conținut
Forum Roportal
disturbed

Ce nume ati dat animalutelor ? Teme combinate.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am avut 2 papagali...fifi..oea..si coco un el...da s-au dus saracii :alcoholic:

eh...o sa-mi iau un pisi si un cutu....si la catel o sa-i pun numele "mata", iar pisicii "catelu" :spiteful: ...adica matza si catzelu....da fara diacritice :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doi catelusi: Ben (shih-tzu) si Mandy (mini-schnautzer)...doua firi foarte diferite. Ben nu e in stare sa fuga nici doua mile, dar e mindru de el oricum. Mandy in schimb se ia la intrecere cu orice alergator de cursa lunga. Se crede leopard..cel putin :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cute :yahoo:

Eu am un caniche (poodle), pe care l-am numit "Tomi" , si un papagal (Coco) :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe motan l-a chemat Miroslav, era mare si dungat, roscat /alb, a trait 18 ani, a fost minunat, destept, dresat, smecher si mare hot cand il suparai... papagalii perusi au fost Peghy si Coco, ea verde, el, mov...catelusa a fost Puffy, alba ca zapada si toata numai inele...apoi iar un motanel, Rostogol, era exact cum sugereaza numele, dungat alb / negru..pe hamster l-am botezat Chitibus...si acum, un super ciobanesc german, Bruno...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am: - o catelusa pe care o cheama Fetita( am primit-o de la cineva si are 3 ani)

- o pisica pe nume Miti, e foarte rasfatata... :doh:

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

masculul meu feroce se intituleaza tedi :spiteful: nu io l-am botezat....ca altfel i-as fi spus rambo , sau jose armando

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×