Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vorbeste si tu cu cineva sa ii moaie oasele printr-o "altoire" de mare precizie.

La urma urmei, cum ai spus si tu, nu conteaza partea fizica. Conteaza numai iubirea profunda cu care altoiesti.

Si, crede-ma clar draga mea ... te merita.

Si tu pe el.

Asa incat nu te mai framanta inutil .. "cum ii sacul asa-i si petecul"

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic, doar va multumesc mult tuturor. fiecare are propriul mod de a privi o problema. in final totul are o rezolvare. multumesc si imi cer scuze daca am indispus pe cineva

 

si daca e sa fie el soarta mea voi gasi o rezolvare chiar si fara sa ma chinui. uneori nu te poti impotrivi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper ca nu iti vei lasa soarta la voia intamplarii, a hazardului. Meriti respect macar din partea ta. Mintea limpede si multa bafta!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce gest as putea face ca sa compensez ca nu mai sunt virgina. mi s tot zis ca nu sunt eu vinovata, dar eu il vreau pe el. va rog sa ma ajutati cu o idee mai extrema. multumesc

Singurul gest pe care poţi să-l faci, pentru a fi împlinită, e să renunţi la cel cu care eşti acum, pentru că el nu va accepta niciodată să ştie că "iubita" lui a făcut sex cu altcineva. Sunt mulţi în lume care acceptă femei care au făcut sex cu alţii înaintea lor. Poate vei găsi pe cineva alături de care să fii fericită.

Şi când spun asta, crede-mă pe cuvânt, pentru că şi eu sunt la fel ca "iubitul" tău, şi nu aş accepta vreodată pe cineva care a făcut sex cu altul înainde de mine, adică să nu fiu eu primul.

 

Ăsta e sfatul meu: renunţă la el, pentru că nu aveţi niciun viitor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce gest as putea face ca sa compensez ca nu mai sunt virgina.

Ceva de genul asta, de cate ori il vezi :

 

 

 

Un astfel de barbat nu merita nimic. Chiar daca pana la urma te-ar accepta, ti-ar face viata un calvar si ai ajunge sa mergi si dupa paine pe cronometru. Nu merita sa iti mai bati capul. Tu il vrei neaparat pe el, pentru ca el te respinge, in ciuda faptului ca iti argumentezi ca il vrei pentru nu-stiu-ce calitati.

 

Ai gresit ca ai acceptat de la bun inceput crizele lui de mascul feroce. Te face sa te simti vinovata, te umileste, te jigneste, te calca pe suflet. Acusi te gratuleaza cu vreo doua palme pentru inceput..

 

Trezeste-te la realitate! Nu asa arata IUBIREA! Lasa-l in micimea lui si aduna-ti demnitatea de pe jos ca sa poti privi in sus !

Editat de BlueS
Scos imagine provocatoare.
  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rind fa-ti un bine si nu mai persista in greseala.

Alege partenerul care te apreciaza ca om inainte de orice si nu vede relatia ca pe un troc pt care iti cere socoteala.

Nu esti datoare nimanui cu nimic, e viata ta, o traiesti cum vrei si mai ales fara a te simti VINOVATA.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu as avea sperante si certitudinea ca tine la mine si vrea sa fie cu mine nu m-as stradui atat de mult. nu e troc ce se intampla intre noi. e ceva ce vreau sa fac eu. si e ultima incercare. de atat e nevoie: un gest deosebit care sa-i dovedeasca ca merit. ma place, ii place caracterul meu foarte mult, cum arat, cum gandesc. dar isi tot aminteste de trecut. si el vrea sa uite, de asta e nevoie de gestul meu. cu timpul va trece, stiu asta. dati-mi doar o idee. atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am gresit ca l-am tot mintit. i-am zis ca nu mai e nimic legat de trecut. nu l-am inselat, nu i-am vorbit urat sau alte chestii. totul a fost legat de trecut. ma iubeste, stiu asta. are nevoie doar de un impuls, o garantie care sa-i arate ca merita sa fie cu mine. da mi-a dat papucii. dar la nervi. tot el s-a intors, si-a cerut iertare.nu dura mai mult de 2-3 ore toata despartirea. doar dati-mi o idee daca aveti

 

Te joaca pe degete si nu te iubeste . Vrea sa te transfome, sa te controleze , sa te manipuleze intr-un cuvint sa te denigreze ca femeie . Daca tie iti place asta si iti place sa suferi atunci continua . Poate la un moment dat te vei satura si treci mai departe . Tu pentru el esti un obiect care poate fi folosit in orice tip de chef si la cheremul lui .

Editat de Prostanacul
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×