Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

m-am simtit vinovata si inca ma simt. de asta tot am luptat. nu sunt genul care sa renunte. totdeauna am muncit mult ca sa obtin ceva. nu stiu ce am patit acum. orice mi se pare posibil de realizat, dar cand vine vorba sa gasesc gestul potrivit mi se blocheaza mintea. EXISTA CEVA PE LUMEA ASTA care sa compenseze faptul ca o fata nu mai e virgina? acum o iau pe parte generala. ce ar putea sa-i ofere o fata iubitului ei, daca nu-i poate oferi virginitatea? habar nu am. eram tacuta si m-am schimbat. am devenit vorbareata. i-am facut pe plac, l-am ascultat, am fost atenta, gesturi tandre, romantice, tot felul. dar nu e GESTUL SUPREM. nu se va pune vreodata problema de suicid. nu merita nimic pe lume sa fac asta. trebuie sa existe ceva pe lumea asta care sa compenseze. sunt atatea fete mult mai rau ca mine si care tot nu ar misca un deget. sunt si mai bune ca mine care tot nu ar face nici 5% din cat am facut eu. pana la urma ce e mai important? sa ai o iubita virgina care nu face mare lucru pt tine sau sa ai o iubita care a gresit, regreta enorm, nu va mai gresi niciodata, va fi o iubita model si ar sta si in cap pt tine? nici nu mai stiu...

 

Nu te supara ca te intreb Tu esti cumva mama lui ? Sau partenera ?El are cumva 15 ani?

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic...nu am liniste si am slabit vreo 4-5 kg. tine la mine dar s-a saturat de neliniste, de gandurile pe care si le face. cand se desparte de mine se reintoarce pt ca tine la mine. cand e cu mine isi aminteste de trecut si se desparte de mine. e un cerc vicios, interminabil. trebuie sa gasesc ceva sa fac sa se termine. despartirea era o solutie daca puteam sa fac eu pasul. dar nu pot. am incercat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am crezut ca daca fac un gest maret pe langa cele mici pe care la fac,ne vom intelege bine si vom fi linistiti

 

cautai in continuare fete cu care sa te insele pentru a fi la egalitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic...nu am liniste si am slabit vreo 4-5 kg. tine la mine dar s-a saturat de neliniste, de gandurile pe care si le face. cand se desparte de mine se reintoarce pt ca tine la mine. cand e cu mine isi aminteste de trecut si se desparte de mine. e un cerc vicios, interminabil. trebuie sa gasesc ceva sa fac sa se termine. despartirea era o solutie daca puteam sa fac eu pasul. dar nu pot. am incercat.

Eu nu te vad bine...Daca nu te linistesti si nu realizezi ca mergi pe un drum gresit, povestea asta se va termina rau. Si nu pentru el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic...nu am liniste si am slabit vreo 4-5 kg. tine la mine dar s-a saturat de neliniste, de gandurile pe care si le face. cand se desparte de mine se reintoarce pt ca tine la mine. cand e cu mine isi aminteste de trecut si se desparte de mine. e un cerc vicios, interminabil. trebuie sa gasesc ceva sa fac sa se termine. despartirea era o solutie daca puteam sa fac eu pasul. dar nu pot. am incercat.

 

Da-i ketamina (vitamina Kat), il mai linisteste. Plus ca-i si pentru uz veterinar, deci n-are de ce sa-i dauneze.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic...nu am liniste si am slabit vreo 4-5 kg. tine la mine dar s-a saturat de neliniste, de gandurile pe care si le face. cand se desparte de mine se reintoarce pt ca tine la mine. cand e cu mine isi aminteste de trecut si se desparte de mine. e un cerc vicios, interminabil. trebuie sa gasesc ceva sa fac sa se termine. despartirea era o solutie daca puteam sa fac eu pasul. dar nu pot. am incercat.

 

Unor oameni le place suferinta . Atunci continua . Poate la un moment dat te trezesti .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic...nu am liniste si am slabit vreo 4-5 kg. tine la mine dar s-a saturat de neliniste, de gandurile pe care si le face. cand se desparte de mine se reintoarce pt ca tine la mine. cand e cu mine isi aminteste de trecut si se desparte de mine. e un cerc vicios, interminabil. trebuie sa gasesc ceva sa fac sa se termine. despartirea era o solutie daca puteam sa fac eu pasul. dar nu pot. am incercat.

 

Incearca mai tare ! Nu intelegi ca esti pe drumul catre nebunie ? Am vazut cazuri de-astea de mi s-a facut rau... Daca nu iei o decizie stricta, vei avea tare mult de suferit. Aia nu e dragoste. Tu insuti esti prea ancorata in iluzii si in nevoia de-a suferi ca sa poti aprecia cand cineva te iubeste sau nu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

momentan suntem iar impreuna, dar e rece si simt ca nu prea e incantat. stiu ca foarte curand urmeaza iar o despartire. ma astept in fiecare minut la asta. mi-am promis mie ca e ultima incercare si ca voi accepta situatia. dar nu am vrut sa renunt fara sa fi facut tot posibilul. vreau macar sa-si aminteasca cu drag de mine, sa-si aminteasca de fata care a facut un gest frumos pt el. sa ramana cu melancolia ca nu mai e cu mine, nu cu ura si cu frustrarea ca a acceptat sa fie cu o fata nevirgina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×