Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai nu tine la tine, asta iti spun.

un tip care vrea sa te controleze, care te face sa te simti vinovata pt trecutul tau, doar pt ca nu mai esti virgina, care te face curva, care nu te respecta , nu TE IUBESTE.

el iubeste doar ce poti tu sa-i oferi si cu cit te stradui mai tare sa-i faci pe plac, cu atit te va calca mai bine in picioare.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de atat e nevoie: un gest deosebit care sa-i dovedeasca ca merit. ma place, ii place caracterul meu foarte mult, cum arat, cum gandesc. dar isi tot aminteste de trecut. si el vrea sa uite, de asta e nevoie de gestul meu. cu timpul va trece, stiu asta. dati-mi doar o idee. atat

 

Tu nu intelegi ceva. Orice ai face, e DEGEABA. Chiar daca i-ai ucide pe cei care te-au penetrat, EL NICIODATA NU VA UITA ASTA, pentru ca e un dobitoc!

 

Dar daca tu insisti sa te urinezi contra vantului pentru ca-ti place sa te stropesti, iti doresc succesuri !

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma place, ii place caracterul meu foarte mult, cum arat, cum gandesc. dar isi tot aminteste de trecut.

 

scuza-ma ,e un timpit care traieste in alt secol si cu tine ii merge, de aia ii place caracterul tau, te poate manipula.

ce trecut isi aminteste ? ce obligatii aveai tu fata de el in acel trecut ??

el ESTE trecutul pt cel care va veni in viata ta, ar trebui sa se simta vinovat ca te pingareste. :crazy:

 

i-am zis ca am facut-o doar o data. insa dupa un timp, nu m-a lasat sufletul si iam zis tot.

chiar i-am cautat fete cu care sa ma insele ca sa fim la egalitate.

 

adica ?

el a fost virgin , de aia esti tu curva ?

 

eu am nevoie doar de o idee despre ce gest as putea face ca sa-i dovedesc ca il merit. el mi-a deschis ochii in luni de relatie, despre cum sa privesc si sa studiez lumea.

 

taie-te pe vene, de 4 ori. :focus:

Editat de YasmiSL
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te legi la cap fara sa te doara. Lasa-l in pace, e un frustrat cu probleme psihice. Nu conteaza cat crezi tu ca te iubeste, conteaza cum arata el acest lucru. Faptul ca te face curva, nebuna, proasta nu e o dovada de dragoste. Nu fii naiva, nu continua relatia asta de 2 bani pentru ca vei avea foarte mult de suferit. Macar poate te vei trezi asa, dar ma indoiesc. Cauta sa stai departe de oamenii care nu te accepta. Nu-ti vor binele, nu te iubesc. Tipul te manipuleaza pentru ca isi permite, vede ca accepti. Nu mai considera ca toti oamenii sunt buni, e o prostie absurda. Cei mai multi sunt escroci, ipocriti, agresivi, frustrati. Prea putini sunt "buni". Si pe aia ii recunosti dupa manifestarile lor. Un om care arunca mereu cu venin si gunoi pe tine pentru ca nu esti cum vrea el sa fii e cu siguranta un om de 2 lei. Nu ti-a deschis niciun ochi ! Ai fost tu victima si ai avut nevoie de un salvator. Calea pe care esti acum e una care duce cu mare graba spre pierzanie. Fa ceva pentru tine, cat inca mai poti.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

actualul meu prieten mi-a facut multe scandaluri pt ca nu ma putea accepta nici cum asa.

am incercat sa compensez faptul ca nu mai sunt virgina prin gesturi, comportament, supunere loialitate.

mi-a vorbit urat de nenumarate ori. am fost facuta proasta, curva si in alte feluri.

el, parca a innebunit. ma jigneste, imi rupe sufletul. am incercat tot.

chiar i-am cautat fete cu care sa ma insele ca sa fim la egalitate.

 

noh, unde e mindretea aia de flacau pt care merita sa faci gesturi surpriza ??

 

tu nu vezi cum te contrazici ??

e baiat bun dar se comporta execrabil.

 

dar stiu sigur si faptul ca el ma iubeste. e baiat bun dar are principiul asta pt care ii e greu sa ma accepte.

 

 

ceea ce nu intelegi tu este ca el asa este si arunca in tine noroiul asta de caracter ptr ca a gasit motiv "nu ai fost virgina "

si daca erai el tot asa se purta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut...

chiar i-am cautat fete cu care sa ma insele ca sa fim la egalitate.

 

Ei, asta cu egalitatea nu-i chiar asa...Tu odata, eu odata (sau de trei ori)...suntem chit. Dobanda n-o pui in calcul?

Mie-mi pari ideala; nu stiu ce nu-i convine lui, dar tie nu-ti gasesc cusur. De gatit... gatesti bine? Ai basma?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am simtit vinovata si inca ma simt. de asta tot am luptat. nu sunt genul care sa renunte. totdeauna am muncit mult ca sa obtin ceva. nu stiu ce am patit acum. orice mi se pare posibil de realizat, dar cand vine vorba sa gasesc gestul potrivit mi se blocheaza mintea. EXISTA CEVA PE LUMEA ASTA care sa compenseze faptul ca o fata nu mai e virgina? acum o iau pe parte generala. ce ar putea sa-i ofere o fata iubitului ei, daca nu-i poate oferi virginitatea? habar nu am. eram tacuta si m-am schimbat. am devenit vorbareata. i-am facut pe plac, l-am ascultat, am fost atenta, gesturi tandre, romantice, tot felul. dar nu e GESTUL SUPREM. nu se va pune vreodata problema de suicid. nu merita nimic pe lume sa fac asta. trebuie sa existe ceva pe lumea asta care sa compenseze. sunt atatea fete mult mai rau ca mine si care tot nu ar misca un deget. sunt si mai bune ca mine care tot nu ar face nici 5% din cat am facut eu. pana la urma ce e mai important? sa ai o iubita virgina care nu face mare lucru pt tine sau sa ai o iubita care a gresit, regreta enorm, nu va mai gresi niciodata, va fi o iubita model si ar sta si in cap pt tine? nici nu mai stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timp de trei saptamani am stat zi si noapte impreuna, am gatit (totdeauna era foarte incantat de ce ii pregateam), am avut grija de el, am facut tot ce face o sotie practic. a fost totul foarte frumos, ne-am inteles bine, pana a trebuit sa ma intorc acasa pentru ca am luat vacanta. in prima zi de stat acasa a inceput tot. i-a vanit in minte tot trecutul meu. si nu mai stiu ce sa fac. am si nevoie de liniste pt ca sunt la o facultate care cere mult, seriozitate si daruire. daca nu am liniste nu sunt in stare sa mai invat nimic. am crezut ca daca fac un gest maret pe langa cele mici pe care la fac,ne vom intelege bine si vom fi linistiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

timp de trei saptamani am stat zi si noapte impreuna, am gatit (totdeauna era foarte incantat de ce ii pregateam), am avut grija de el, am facut tot ce face o sotie practic. a fost totul foarte frumos, ne-am inteles bine, pana a trebuit sa ma intorc acasa pentru ca am luat vacanta. in prima zi de stat acasa a inceput tot. i-a vanit in minte tot trecutul meu. si nu mai stiu ce sa fac. am si nevoie de liniste pt ca sunt la o facultate care cere mult, seriozitate si daruire. daca nu am liniste nu sunt in stare sa mai invat nimic. am crezut ca daca fac un gest maret pe langa cele mici pe care la fac,ne vom intelege bine si vom fi linistiti

 

Ai fost crescuta sa fii planta. Orice s-ar mai face acum, ar fi in van. Pacat... tare pacat. Lumea asta e un cosmar pentru cei slabi.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×