Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Iubirea ca in povesti

Evaluează acest topic

  

44 membri au votat

  1. 1. Credeti in iubirea ca in povesti?



Postări Recomandate

Exista dragoste ca in basme si ca in comediile romantice. Trebuie doar sa visezi la ea, cat mai mult si ea va veni in cele din urma ! Si sa astepti o asemenea relatie ! Cine toata viata spera la o idila de acest fel si o astepta cu devotament, o va avea negresit ! (pe lumea cealalta)

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar nu in orice circumstante.

Normal ca circumstantele conteaza. Nici nu cred ca ai putea iubi un om care se imparte tuturor ca o prostituata, pt. ca iubirea inseamna respect si admiratie pt. un om, iar un om care iubeste promiscuitatea nu poate fi respectat. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offf , ma mai tii un pic in capul tau ca eu nu am neuroni si asa trasmitind de acolo par si eu inteligent . :o:

Pai, nu stiu cum sa-ti spun, dar ti-ai ales gresit capul, eu am doar jumatate de neuron si ala obosit peste masura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pasiuni , indragosteli , intelegeri doar pe anumite planuri , Eu unu nu mai fac nici un compromis cu mine . Orice compromis facut intra la alte lucruri .

 

Nu neg ca ar fi de dorit sa tinzi sa reduci cat mai mult doza de compromisuri. Care sunt acele "alte lucruri" in care intra compromisurile facute ?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista dragoste ca in basme si ca in comediile romantice. Trebuie doar sa visezi la ea, cat mai mult si ea va veni in cele din urma ! Si sa astepti o asemenea relatie ! Cine toata viata spera la o idila de acest fel si o astepta cu devotament, o va avea negresit ! (pe lumea cealalta)

:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine toata viata spera la o idila de acest fel si o astepta cu devotament, o va avea negresit ! (pe lumea cealalta)

 

 

Saru'mana , Parinte, binecuvinteaza, Doamne-ajuta! Dar cand te hirotonisira preot, ca parca ieri nu facusesi Teologia ? Ai primit har direct de la sfantu duh? Si, ia mai zi-ne cum va fi pe lumea cealalta, ca asa frumos cum le agraiesti dumneata, rar mi-a fost dat sa aud sau sa citesc! :roll:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, nu stiu cum sa-ti spun, dar ti-ai ales gresit capul, eu am doar jumatate de neuron si ala obosit peste masura.

 

Dar acel jumate de neuron e nemuritor si a luat informatiile de la toti neuroni morti . E foarte puternic .

 

:rot:

Binevoitorii de care vorbeam nu inceteaza niciodata sa apara . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu neg ca ar fi de dorit sa tinzi sa reduci cat mai mult doza de compromisuri. Care sunt acele "alte lucruri" in care intra compromisurile facute ?

 

Orice lucrur pe care il faci impotriva propriei persoane de dragul a nu stiu ce din exterior este compromis .

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Binevoitorii de care vorbeam nu inceteaza niciodata sa apara . :o:

Renaissance a avut dreptate in ceea ce-a spus. Numai ca a spus-o intr-un mod amuzant. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×