Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Stop discriminarii barbatilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

stii o laie.

ai luat personal ceva ce nu-ti era adresat, nici nu vorbea cu tine. Complet aiurea.

Si da, cei mai multi blonzi pe care i-am vazut in viata mea, mi s-au parut neatragatori. Acuma ai putea sa te simti, ca am zis cei mai multi. Desi am fost politicoasa, am zis numai "neatragatori", nu naspeti.

 

 

Iar tu ai inteles o laie si mai mare. Mi se pare absolut normal sa zici ca nu-ti place o anumita categorie de oameni, si cred ca ai fost chiar destul de politicoasa cu acel "naspeti".

Cand cineva pe care l-ai considerat pana mai ieri prieten, vine si spune in gura mare ca un om cu un aspect fizic asemanator tie ii provoaca greata, este ca o lovitura sub centura, dar daca vine oricine care-ti este strain, il scrii in dreptul numarului 14 si te duci mai departe cu zambetul pe buze.

 

Si eu simt asa...o tristete, cand aud ca femeilor nu le prea plac barbatii blonzi.

 

 

 

 

 

clar, esti cat se poate de brunet. :D

 

eu ti-as oferi o lamaie sa iti treaca ., sau ti-as intorce capul sa nu mai vezi ca e pacat sa nu te simti bine . :o:

 

 

Eu iti propun sa-ti bagi lamaia aia acolo unde stii, si sa te duci la Utopia sa-i canti o serenada. :D

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o dovada de discriminare a barbatilor :doh: Sortarea pe categorii gen, bani, muschi, culoare par, inaltime, lungime penis, etc. :doh: Pe cand femeile vor sa fie iubite oricum ar fi ele, doar pentru ca exista :crazy:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o dovada de discriminare a barbatilor :doh: Sortarea pe categorii gen, bani, muschi, culoare par, inaltime, lungime penis, etc. :doh: Pe cand femeile vor sa fie iubite oricum ar fi ele, doar pentru ca exista :crazy:

 

ti-am mai spus: femeile sunt facute pentru a fi iubite, nu intelese :P

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×