Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Rubrica "Decese"

Postări Recomandate

deci pe cuvantul meu nu e destula moarte in viata cotidiana? si pe forum? mda stii ca s sensibila cu asta ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da las .... nu ti se pare o prostie ce zici?

pt tata .. liviu a zis sa ti fac o dedicatie

 

 

mai lipseste tati iti dedic o mel ca esti in cer .. mda

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da las .... nu ti se pare o prostie ce zici?

pt tata .. liviu a zis sa ti fac o dedicatie

 

 

mai lipseste tati iti dedic o mel ca esti in cer .. mda

 

 

Imi pare rau, dar nu stiam. Dupa ce-am dat omului in cap, ii mai cer si scuze.

Inchideti topicul. Recunosc in mod oficial ca m-am comportat ca un cretin fara inima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa l stearga ar fi indicat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca alte topice s inchise sterse dar cand e nevoie sa se stearga nu i nimeni la apel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ptiuuu, bata-va norocu'sa va bata, da' cati ani aveti maica, de tre' sa stea cineva tot timpul dupa coada voastra sa stearga ? Pai cum e asta, bre, voi le scrieti si tot voi va miorlaiti sa le stearga altii ? :lol:

Puneti bre, oamenilor, nioronu' sa-si faca treaba inainte sa scrieti p'aci, ca trecurati de gradinita si va rade lumea. Si spuneti maica, ca nu-i nicio rusine daca nu va ajuta saracu' nioron, ca uite, fac io un pustiu de bine si ma rog de oamenii astia punem mana de la mana sa angajam maica o bona, sa se tie dupa voi. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ptiuuu, bata-va norocu'sa va bata, da' cati ani aveti maica, de tre' sa stea cineva tot timpul dupa coada voastra sa stearga ? Pai cum e asta, bre, voi le scrieti si tot voi va miorlaiti sa le stearga altii ? :crazy:

Puneti bre, oamenilor, nioronu' sa-si faca treaba inainte sa scrieti p'aci, ca trecurati de gradinita si va rade lumea. Si spuneti maica, ca nu-i nicio rusine daca nu va ajuta saracu' nioron, ca uite, fac io un pustiu de bine si ma rog de oamenii astia punem mana de la mana sa angajam maica o bona, sa se tie dupa voi. :hi:

 

Intreb si ca un om care nu stie prea multe... De ce vrei sa pari ceea ce nu esti? Stiu ca vrei sa aduci un element de noutate cu stilul tau de-a posta, dar uneori mai exista si o limita... asta in cazul in care incepi sa iei totul ca atare si chiar crezi ca esti ceea ce de fapt ti-ai dori sa fii. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×