Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Stop discriminarii barbatilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu ii discriminez nici dupa culoarea parului, dupa cum reiese din postarea mea precedenta. Imi plac si brunetii si blonzii.

 

Nu m-am referit la tine personal, m-am folosit doar de ideea mesajului si a replicilor anterioare, din acest motiv nici nu am citat un mesaj anume.

 

ti-am mai spus: femeile sunt facute pentru a fi iubite, nu intelese :P

 

Femeile sunt facute, intr-un anumit sens al cuvantului, dar nu in cel biblic :P Oricum, iti dau dreptate, ce sens are sa pierzi vremea intelegand femeia, cand poti face cu ea alte lucruri mai placute... :o:

 

Si femeile sunt discriminate.. par, fund, sani, latime, adancime... etc.

 

Nu sunt discriminate, doar apreciate :P dupa criteriile expuse de tine :) dar n-am auzit pe niciun barbat, pana acum, sa se refere la adancime :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt discriminate, doar apreciate :P dupa criteriile expuse de tine :) dar n-am auzit pe niciun barbat, pana acum, sa se refere la adancime :tease:

 

Sunt sigura ca a vrut sa spuna profunzime.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cee vrajealaaa! Si alea de la barbati cu lungimi si par si nush ce, sunt discriminare, nu apreciere, nu? haidi, haidi..

 

 

Ehm .. dada.. profunzime, desigur.

Editat de Amarena
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haidi, haidi..

 

Undi? :o:

 

Ehm .. dada.. profunzime, desigur.

 

Profunzime a discriminarii, desigur! :P Daca unora nu le place blonzii, nu inseamna ca ii discrimineaza? Ma-i sa fie :doh: Barbatul e facut sa iubeasca, femeia sa fie iubita, deci, ce atatea mofturi de culoare, lungime, bicepsi, tricepsi, portofel si profunzime a adancimii :rot:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile sunt facute, intr-un anumit sens al cuvantului, dar nu in cel biblic :P Oricum, iti dau dreptate, ce sens are sa pierzi vremea intelegand femeia, cand poti face cu ea alte lucruri mai placute... :o:

 

scorul e deja 2-0 pentru noi: noi va si intelegem si va mai si folosim, scuze mai si facem lucruri folositoare, placute cu voi ;)

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scorul e deja 2-0 pentru noi: noi va si intelegem si va mai si folosim, scuze mai si facem lucruri folositoare, placute cu voi ;)

 

Chiar crezi ca ne intelegeti? :o: Despre lucrurile folositoare si placute... da, unele din ele sunt intr-adevar :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o placere sa incercam sa va intelegem .... daca nu reusim, nu e numai vina noastra, tre sa incercati si voi sa va faceti intelesi.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar crezi ca ne intelegeti? :o:

 

cu siguranta ca va intelegem, dar nu dam impresia asta pentru ca vrem sa va testam...credinta :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu iti propun sa-ti bagi lamaia aia acolo unde stii, si sa te duci la Utopia sa-i canti o serenada. :D

 

Eu stiu ca se baga numai in gura , dar daca tu stii altceva iti inteleg reactia .Nu acolo se baga , dar e bine ca ai inteles din experienta ta . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×