Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Stop discriminarii barbatilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu inteleg de ce s-ar simti cineva vizat, cand altcineva spune ca nu ii place o anumita categorie de persoane. Nu putem placea tuturor. Sa nu poti accepta starea asta a lucrurilor e cam inf.. ima.. aaa... e cam aiurea.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, cum sa intelegi daca nu faci parte din aceeasi categorie. Ma doare la basca ce gandesc uniii (chiar si tu ) despre mine, iar daca ti-as spune in fata ca mutra ta imi provoaca greata, cum ai reactiona ?

Stiu, nu-mi spune, deja stiu ce-ti poate capu'. :D

Editat de unstoppable
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii o laie.

ai luat personal ceva ce nu-ti era adresat, nici nu vorbea cu tine. Complet aiurea.

Si da, cei mai multi blonzi pe care i-am vazut in viata mea, mi s-au parut neatragatori. Acuma ai putea sa te simti, ca am zis cei mai multi. Desi am fost politicoasa, am zis numai "neatragatori", nu naspeti.

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, cum sa intelegi daca nu faci parte din aceeasi categorie. Ma doare la basca ce gandesc uniii (chiar si tu ) despre mine, iar daca ti-as spune in fata ca mutra ta imi provoaca greata, cum ai reactiona ?

Stiu, nu-mi spune, deja stiu ce-ti poate capu'. :D

 

 

eu ti-as oferi o lamaie sa iti treaca ., sau ti-as intorce capul sa nu mai vezi ca e pacat sa nu te simti bine . :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu prea imi plac femeile brunete, in sensul ca foarte multe dintre aceste femei, daca le intalnesc, nu ma atrag. Ma refer strict la prima impresie ce tine de contactul vizual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca nu sunt tocmai un etalon pentru feedback pe acest forum, dar chiar nu inteleg care-i faza cu raspunsul asta.

aveam nevoie de atentie :roll:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×