Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Stop discriminarii barbatilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu n-am deloc repulsie fata de barbati. Ma rog, cu exceptia blonzilor. Repulsie prosteasca si inexplicabila.

 

 

e nu stiu a cata oara cand postezi aceeasi placa. Vrei sa ne certam ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e nu stiu a cata oara cand postezi aceeasi placa. Vrei sa ne certam ? :D

E veche, scartaie si e enervanta, stiu. Si am recunoscut ca repulsia e prosteasca si inexplicabila. Si nu vreau sa ne certam, n-avem nimic de impartit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E veche, scartaie si e enervanta, stiu. Si am recunoscut ca repulsia e prosteasca si inexplicabila. Si nu vreau sa ne certam, n-avem nimic de impartit.

 

 

Crezi ca-mi pasa daca e sau nu explicabila ? Pe mine ma deranjeaza astfel de mesaje, iar daca nu vrei sa ne certam, ar fi bine sa renunti la placa asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca-mi pasa daca e sau nu explicabila ? Pe mine ma deranjeaza astfel de mesaje, iar daca nu vrei sa ne certam, ar fi bine sa renunti la placa asta.

Eu am incercat sa te fac sa intelegi, dar degeaba. N-am chef de cearta. Ar fi bine sa ignori postarile mele, altfel nu te vei mai simti deranjat fara motiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat sa te fac sa intelegi, dar degeaba. N-am chef de cearta. Ar fi bine sa ignori postarile mele, altfel nu te vei mai simti deranjat fara motiv.

 

 

Iar eu ti-am spus ca nu ma intereseaza. Poate ca mai sunt si alti carora nu le convine ceea ce afirmi, dar mie imi pasa si n-am sa ignor postarile tale atata timp cat ma simt vizat.

 

Deranjat fara motiv ? Tu gandesti cand scrii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa spui ca am fost off-topic ? :D

 

Ah, clar nu.

 

 

Dau marturie ca ai fost discriminat...pe motive de culoare a parului...sper ca de cel capilar vorbim.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×