Sari la conținut
Forum Roportal
MariaB

reguli de postare pe forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Doar daca este pe randurile din fata , undeva la mijloc

 

Pai na, te-ai facut trandafiras. Daca mai cresti, o sa fi si mai in fata, mai la lumina, mai la soare :stars:

Daca insisti, gasim si un os sanatos pentru Goni. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai na, te-ai facut trandafiras. Daca mai cresti, o sa fi si mai in fata, mai la lumina, mai la soare :stars:

Daca insisti, gasim si un os sanatos pentru Goni. :flowers:

 

10x, eu vroiam sa fiu cactus, nu stiu daca se poate.

Apropo de Goni, nu mai are hrana uscata, si toate magazinele sunt inchise.Pana la urma face post si cineva din familie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10x, eu vroiam sa fiu cactus, nu stiu daca se poate.

Apropo de Goni, nu mai are hrana uscata, si toate magazinele sunt inchise.Pana la urma face post si cineva din familie...

 

nu avem cactusi, sorry. dar iti poti edita titlul. o sa fii tu primul.

 

 

:flowers:

te imprumut eu. kara face nazuri la boabele ei, am un sac neinceput :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu avem cactusi, sorry. dar iti poti edita titlul. o sa fii tu primul.

:stars:

te imprumut eu. kara face nazuri la boabele ei, am un sac neinceput :)

 

Off

 

plec la mosie la pranz, nu trec prin Timi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ai posta pe un threat unde vezi data 2003 sau 2004 cu speranta ca cel ce l-a initiat sa mai fie pe forum sa mai zica ceva sau cei obisnuiti sa mai revina....

pe un threat nu. poate pe un thread. sau topic. sau subiect. care, odata ce ai trimis mesaj pe el, sare in capul listei si astfel poate intra in atentia celor prezenti pe sectiune.

 

Iar daca aperi "amorteala" roportal asa este ai nevoie de harababura si sa te simti dezavuat.Iar observatiile facute sunt pertinente si sper eu constructive pentru ca i-mi place mult si as vrea sa fie un "hook"pentru cei noi nu cool pentru vechi care par cam blazati pe aici including moderators.

o observatie. du-te, ia o gura de aer si te astept inapoi. nu de putine ori am constatat ca, desi ITI (nu i-ti) place sa vehiculezi o gramada de informatii, faci acest lucru intr-un mod total haotic, fara cursivitate in exprimare si de multe ori fara nici o logica sau legatura cu ideea in discutie (nu ma refer numai la topic). dovada e mai sus. asta ca sa nu mai mentionez deja suparatoarele greseli gen "i-ti", "i-mi" si altele asemenea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe un threat nu. poate pe un thread. sau topic. sau subiect. care, odata ce ai trimis mesaj pe el, sare in capul listei si astfel poate intra in atentia celor prezenti pe sectiune.

o observatie. du-te, ia o gura de aer si te astept inapoi. nu de putine ori am constatat ca, desi ITI (nu i-ti) place sa vehiculezi o gramada de informatii, faci acest lucru intr-un mod total haotic, fara cursivitate in exprimare si de multe ori fara nici o logica sau legatura cu ideea in discutie (nu ma refer numai la topic). dovada e mai sus. asta ca sa nu mai mentionez deja suparatoarele greseli gen "i-ti", "i-mi" si altele asemenea.

Personal ma bucur ca aTI citit ce am scris .Suparatoarele greseli vin din cauza faptului ca nu poti intelege ceea ce scriu sau citesti superficial doar sa vezi unde scriu cu iTI.Zici ca scriu haotic?Daca mintea ta nu retine 2-3 propozitii pana cand se termina fraza asta e.Iar daca ma trimiti la aer cu ce crezi ca voi deveni mai logic.Voi fi si mai aerian.Poate era mai bine sa i-ti raspund "fuck you too" cum am vrut la inceput.Iar daca sunt membru pe "ROPORTAL" vii sa i-mi calculezi IQ tu mai?In calitate de ce?Daca ai luat observatiile personal inseamna ca nu e bine.Eu am vrut sa fiu de ajutor.Scriu cum vreau sau cum pot/stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce va deranjeaza citatele din biblie,nu inteleg,.....daca totusi va deranjeaza ,puteti alege un alt topic ,caci sunt destule,daca totusi subiectul e de asa natura,vrei sa citez din gazeta sporturilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal ma bucur ca aTI citit ce am scris .Suparatoarele greseli vin din cauza faptului ca nu poti intelege ceea ce scriu sau citesti superficial doar sa vezi unde scriu cu iTI.Zici ca scriu haotic?Daca mintea ta nu retine 2-3 propozitii pana cand se termina fraza asta e.Iar daca ma trimiti la aer cu ce crezi ca voi deveni mai logic.Voi fi si mai aerian.Poate era mai bine sa i-ti raspund "fuck you too" cum am vrut la inceput.Iar daca sunt membru pe "ROPORTAL" vii sa i-mi calculezi IQ tu mai?In calitate de ce?Daca ai luat observatiile personal inseamna ca nu e bine.Eu am vrut sa fiu de ajutor.Scriu cum vreau sau cum pot/stiu.

 

Aceasta postare nu este DEMNA din punct de vedere UMAN si CRESTIN!

Poate ai alta scara de masurare a valorilor!

Cere-ti scuze imediat!

Si in Biblie scrie sa te umilesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceasta postare nu este DEMNA din punct de vedere UMAN si CRESTIN!

Poate ai alta scara de masurare a valorilor!

Cere-ti scuze imediat!

Si in Biblie scrie sa te umilesti!

 

BigDefender, nu mai abera! Postul e mai vechi de trei luni iar Ioanide nu e crestin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu scuipi si pleci asteptand sa se usuce.sa ploua si sa se spele tot!

Nu sunt lipsit de simtul umorului,dar atunci voi de ce n-ati intervenit?

Sau acest Forum ne lasa sa ne injuram unii pe altii?

Exista un topic special pentru injuraturi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×