Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Din surse sigure, unii profesori chiar ne ziceau si li se parea normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca la noi nu prea intervin profesorii. Cel putin la franceza! De asta se ocupa mai mult cei de la "cel mai bun liceu din oras"... Cat despre "la anul", ma mai gandesc daca sa merg sau nu, pentru ca sunt deja 3 ani de cand am norocul in gropi! Las' ca mai sunt si alte concursuri si ocazii de afirmare! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un concurs in limba franceza de poezie pana la sfarsitul lunii : www.poesie-en-liberte.org

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia e ca la noi nu prea intervin profesorii. Cel putin la franceza! De asta se ocupa mai mult cei de la "cel mai bun liceu din oras"... Cat despre "la anul", ma mai gandesc daca sa merg sau nu, pentru ca sunt deja 3 ani de cand am norocul in gropi! Las' ca mai sunt si alte concursuri si ocazii de afirmare! :)

mam'selle...

tu sa stii franceza, crois-moi , c'est ton seul souci...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este un concurs in limba franceza de poezie pana la sfarsitul lunii : www.poesie-en-liberte.org

 

Merci pentru adresa. Se anuntase la scoala, dar nu am fost prezenta atunci! :o:

 

Malboro, raison si multumesc! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia e ca la noi nu prea intervin profesorii. Cel putin la franceza! De asta se ocupa mai mult cei de la "cel mai bun liceu din oras"... Cat despre "la anul", ma mai gandesc daca sa merg sau nu, pentru ca sunt deja 3 ani de cand am norocul in gropi! Las' ca mai sunt si alte concursuri si ocazii de afirmare! :spiteful:

 

 

La chestia cu intervenirul profesorilor, cel putin la mine in oras la matematica , au intervenit cei de la "cel mai bun liceu din oras" chiar prea mult si se vede clar si la alte materii. Ti se face ciuda pana la urma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×