Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ar fi fost si culmea sa-i lasam sa ne fure asa... 8)

 

 

 

Orice ar fi fruntea sus . :P :flowers: Eu va sustin !!

Editat de Lily Anne (L.o.T)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumim! Fruntea ramane cat mai sus, pentru ca un cap plecat le-ar da satisfactie! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc, multumim! Fruntea ramane cat mai sus, pentru ca un cap plecat le-ar da satisfactie! :P

 

I-am dat cu flit..foarte frumos lu` profa...

 

faceau 3 pers de la mine din clasa pregatire pt olimpiada in timpul orei..si m-am dus mai aproape de ei si profa era acolo, aia stateau faceau subiecte si ma intrebau pe mine capitale si rezolvari se uita profesoara la noi... toata lumea a zis ca eu trebuia sa ma duc ..dar ce sa fac... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc, multumim! Fruntea ramane cat mai sus, pentru ca un cap plecat le-ar da satisfactie! :evil:

nu te lasa, nu te lasa... :evil: fii (dj_)bestie :flowers: cu ei 8)

 

Orice ar fi fruntea sus . :o: :P Eu va sustin !!

asa, cu snobism . hai la lupta cea mare...

dar ce stii tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E clar! Mi s-a acrit de olimpiada lor si de modul in care isi bat joc de noi ani la rand! Ridic palaria si-mi vad de-ale mele de-acum! (adica nu mi-au dat destul la recorectare, pentru ca nota sa fie luata in considerare) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E clar! Mi s-a acrit de olimpiada lor si de modul in care isi bat joc de noi ani la rand! Ridic palaria si-mi vad de-ale mele de-acum! (adica nu mi-au dat destul la recorectare, pentru ca nota sa fie luata in considerare) :)

Ufff, imi pare rau, Dj Hestia. Sunt sigura ca meritati sa mergeti mai departe. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E clar! Mi s-a acrit de olimpiada lor si de modul in care isi bat joc de noi ani la rand! Ridic palaria si-mi vad de-ale mele de-acum! (adica nu mi-au dat destul la recorectare, pentru ca nota sa fie luata in considerare) :)

 

 

Mai nu te supara prea tare .Asa se intampla la olimpiade de cand ma stiu .HAi ...la anul va fi mai bine . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La olimpiade functioneaza mica intelegere intre profesori, mai ales la faza locala. Chiar daca iti lipsesc 2 puncte, pune proful tau o vorba buna si-ai trecut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×