Sari la conținut
Forum Roportal
Stefania27

Multumire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multumesc Sfintilor Argangheli Rafael, Mihail si Gavril pentru ajutorul dat in rugaciunea mea!!!

 

De unde stii ca ei te-au ajutat?

e ce nu te ai rugat lui Dumnezeu si el rezolva problema cum pe vrea.

Daca te rogi la arhangheli poate l superi pe seful lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu multumesc lui Krishna, Amaterasu si Osiris ca m-au ajutat sa-mi iau laptop nou, cand aveam mai mare nevoie. :o:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-as multumi mie pt. toate cele ce mi le-am provocat si pe care le-am perceput ca folositoare, numai ca atunci ma-as vedea in situatia de a ma blama pt. toate cele in care m-am trimis si care mi-au parut a fi nefolositoare sau chiar dureroase.

Era o vreme cand multumeam lui dumnezeu crestin si suitei sale, blamandul pe diavol, o vreme cand multumeam si blamam natura (lumea), o alta in care multumeam si blamam oamenii maestrii spirituali, acum e vremea sa ma accept ca singur provocator si a motivelor debucuie si a celor de tristete, si a celor benefice si a celor nefaste, si a placerilor si a durerilor.

Astept vremea in care, voi intelege ca multumirea si nemultumirea se datoreaza neputintei actuale de a ma ridica la masura rostului adanc al tuturor evenimentelor din realitatea mea (singura pe care o traiesc), nu in sensul de a da interpretari, o nu, sa nu fie, ci in sensul de a atinge cel putin nivelul identificariii cu realitatea.

Editat de i0an

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Sfintilor Argangheli Rafael, Mihail si Gavril pentru ajutorul dat in rugaciunea mea!!!

 

Asta seamana cu anunturile de la mica publicitate, de genul: ”Multumiri lui Mama Omida” ca... mi-am rezolvat singur problemele :o:

Editat de Black velvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii ca ei te-au ajutat?

e ce nu te ai rugat lui Dumnezeu si el rezolva problema cum pe vrea.

Daca te rogi la arhangheli poate l superi pe seful lor.

Poi lasa fata si nu fi rautacios ...poate ca fata vrea sa-i multumeasca Diavolului si nu lui Dumnezeu!

Ptr ca toti cei 70 de ingeri, apostoli si evanghelisti au primit d la Isus puterea sa lucreze cu Demonii, iar acesti demoni poate au ajutat-o pe fata, si ea le multumeste!

 

De unde am scos eu chestia asta cu demonii?

Bineinteles ca din Biblie...si anume de aici:

 

Luca 9.1. Şi chem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×