Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Recent a avut loc olimpiada de spaniola pentru licee. Eu am participat... Daca cineva a participat de asemenea as vrea sa discut cu persoana respectiva. In plus, pe Net nici macar nu s-au afisat ceva rezultate (nu este vorba de al meu, pentru ca il stiu, dar as vrea sa stiu un clasament general).. Cine stie mai mult, sa posteze plzzz :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am mers la spaniola. din pacate nu s-au afisat rezultate pe net dar s-a afisat la scoala unde s-a dat olimpiada locul pe care l-a ocupat fiecare.

 

Inteleg. Pentru ce clasa ai participat? Eu dimineata urmatoare m-am dus sa aflu rezultatele, dar spre surprinderea mea cineva (mai suparat poate :eat: ) care fusese inaintea mea rupsese lista. Era singura care lipsea de acolo. Am aflat mai tarziu si rezultatul meu de la prieteni... Pacat ca nu le afiseaza si pe net...

Editat de cutie_witch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca au pus o rugaminte sa nu se mai rupa foile. eu am fost la clasa a 10a si am mers sa depun contestatie iar cand am mers dupa rezultate era acolo o foaie pe care scria ca s-au respins toate contestastaiile la spaniola si la italiana. profa mi-a zis ca au fost prea multe si s-a decis sa nu se mai ia niciuna in considerare. niste nesimtiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai degraba le era prea lene sa se mai apuce inca o data sa corecteze. :party: Nu cred ca era posibil sa fie respinse chiar TOATE contestatiile... Dar uite ca pentru ei se poate :eat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... profa mi-a zis ca au fost prea multe si s-a decis sa nu se mai ia niciuna in considerare. niste nesimtiti.

 

Stiam eu ca se intampla tot felul de ciudatenii, dar de asta nu am mai auzit niciunde. Poate ca Inspectoratul ar trebui sa afle povestea... :party:

 

Stef_andry, in ce consta concursul acela la romana? Nu am mai auzit de el pana acum. :eat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiam eu ca se intampla tot felul de ciudatenii, dar de asta nu am mai auzit niciunde. Poate ca Inspectoratul ar trebui sa afle povestea... :eat:

 

Stef_andry, in ce consta concursul acela la romana? Nu am mai auzit de el pana acum. :thinca:

e un concurs care se tine in Rm. Valcea.La scoala mea.Sunt invitati elevi din 20 judete.O sa fie peste 900 elevi!!E editia a 9-a!daca vrei intra pe www.freewebs.com/laceas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×