Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

8,2? nota mare! eu in schimb am luat un amarat de 7 la faza locala la engleza. Asta dupa ce profa imi spusese ca am luat 8 (cand eu credeam k am facut varza) si, desi nu aveam de gand sa merg mai departe fiindca coincidea cu chimia, ma bucuram ca sunt prima din clasa. Dar 1 sapt mai tarziu a zis k a corectat gresit si de fapt am 7 si nu sunt prima din clasa :tease: Oricum, imi ramane nationala la chimie unde din clasa a 8a nu am concurenta la judet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce :) imi iau de la profa de info ...

 

S-a decis dupa faza locala, ca ar fi bine ca toti cei cu scor peste 0 sa mearga la faza judeteana. Subsemnatul cadra, cu scorul de 10 :airkiss:. Bun, sambata a fost OJI, am rezolvat una din probleme .. si atat - a doua, cu grafuri, am zis c-o las altora, avand in vedere ca numarul maxim de noduri era spre 9000, si nu aveam cum sa-l reprezint in memorie. Evident, scor 0 puncte. Sa ma consolez cu gandul ca cel mai mare scor la clasa a 12a a fost de 110/200, iar la a 11a 100/200? :tease: Oricum, timpii de 1 sec/test, respectiv 0.5 sec/test mi s-au parut extrem de mici, in comparatie cu cerintele problemelor.

Ia mai bine imi iau frumos jucariile si realizez ca C/Pascal sunt limbaje pe care nu le mai foloseste nimeni .. cu exceptia noastra ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×