Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Am coarne sau doar paranoia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@"Lu toata lumea :yes: "

Da dastept nu prea mi-s...ii clar.Si nici pa invers, ca sa-mi fac plinu...da calciu.

Da frumos...nici atat...da macar mi-s tanar si mai ridic si eu ceva...p'acolo.Averea nu ma tine-n strada (de prea multa ;) )

Sa raman linga cineva care m-anselat ..."nu se iezista".Am alta ratiune.

Reluati topicul si vedeti circumstantele.Cand am inselat-o, abia daca ne cunosteam si nu ii promisesem nimic.Defapt tot eu am fost cel care a vrut sa rupa relatia dupa acea "tragedie",de care tot pomeneste Alex, atat de tendentios.

@Two:

Io zic sa ii faci si ei un cont aici,si sa ne dezvaluie si ea, varianta ei, ca sa judecam mai obiectiv.

Mocirla asta care ma'npresoara acum,ma grabeste catre un rau curat si nu catre urmatoarea mocirla.S-o implic aici sa dezbatem incontinuare ar fi peste vointa si putera mea de acceptiune.Azi ma-ntalnesc si cu avocatul...si gata-i;doar ceva detalii mai raman.

Daca aici va puteti desfasura in deplinatatea simtamintelor si convingerilor voastre,ultrafeministe(unele si unii),trebuie sa tineti cont ca eu ...nus din cei ce "SUG OSUL" si am convingerea FERMA, ca nici nu v-ar placea (real, nu de conjunctura)un astfel de barbat. Barbatul cu basma :think: ...chiar e atragator?

@Alex:

te-as sfatui sa stai langa ea, spre binele tau.

de inteligenta nu bubui, frumusete rara nu esti, atuuri mari nu pare ca ai si piata e dificila... sunt o gramada de baieti tineri, smart, cu muschi lucrati.

Despre cum sunt eu am zis mai sus,dar uiti sa pomenesti de "piata cealalta"...a fetelor disponibile.Si nu ma refer la cele botoxate,siliconate care citesc cardul de la enspe metri.

Sunt convins ca mai exista FEMEI culte,stilate,cu o frumusete interioara irezistibila si carora sa le placa stilul meu, asa contestabil, cum credeti voi.

Acelora ma voi adresa,desigur nu aici, ci in "real life", acolo unde nu ma cheama Incornoratul In Ping.Stiu ca am lasat impresia ca voi incaleca orice iapa in calduri...dar era doar un mod comic de trece peste ce mi se intampla.

Chiar credeti ca daca nu :cry: p'aici, nu sunt miscat?Dar aspectul asta nu voi al evidentia si discuta.Asta ramane intre mine si mine.

Mi-a facut o deosebita placere sa discut cu voi.Cu respect :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ultimul mesaj nu prea mai am ce comenta. Am asa un feeling ca as proceda la fel si n-as mai astepta dovezi in plus.

Na.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista tratament preventiv impotriva cresterii coarnelor. Secretul acestui tratament este ca tre sa sugi bine osu. Se recomanda cam 2-3 portii pe saptamana. :lol: Garantat succes. good.gif

 

Eu nu vrusai sa scriu, dar daca tot ajunsaram la tratamente preventive, trebuie sa scriu ca tratamentul preventiv pentru domni este sa linga bine "prajitura" sa nu o guste altul si sa constate ca au o lipsa de magneziu ........... :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:focus: O prietena venita in vizita i-a reprosat "amical", ca nu a anuntat-o si pe ia de intalnirea "intre fete",dintr-un BAR,la care a participat si un fost prieten de-al sotiei(a fost o scapare,uluitoare, facuta in prezenta mea).In ziua cu pricina ea fusese "la parinti".

Acelasi prieten a participat si la nunta.E acelasi prieten care a continuat sa o caute la inceputurile relatiei noastre, pana a plecat in strainatate,de unde ii trimitea vederi pe adresa parintilor ei(le-am vazut intamplator in casa lor).Dar s-a intors de "catva timp".

 

 

 

Nu ai certitudinea ca te-a inselat cu el .

DAR asa ceva nu se face intr-un cuplu , daca spui ca esti intr-un anumit loc ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa tineti cont ca eu ...nus din cei ce "SUG OSUL" si am convingerea FERMA, ca nici nu v-ar placea (real, nu de conjunctura)un astfel de barbat. Barbatul cu basma :think: ...chiar e atragator?

Evident ca nu esti din ala care suge oase. :lol: Barbatii care fac asta si mai poarta si basma din cand in cand sunt atragatori, dar nu pentru femei. :rot:

 

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as scutura asa putin praful de pe oase s'as pleca in haiducie.

Am trimis solie deja, la voinicii din tinerete, dar numa unu nare saua pe spate, ci intre picioare.

 

Ce bine ca avem probleme !! E motiv de inselat.

 

Stii cum e cu paranoia, hotului de hot ii e frica.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Nu _vreau:

Respectele mele, In Ping!

In sfarsit,e si cineva de partea mea.Multumesc

@Alizee:

Nu ai certitudinea ca te-a inselat cu el .DAR asa ceva nu se face intr-un cuplu , daca spui ca esti intr-un anumit loc ....

Intentia e uneori mai vinovata decat fapta. In alte circumstante poate as fi trecut peste, dar asa nu.

@S.R.:

:Cum sa nu se face ? Ai fi uimita de cate se face de femeile de azi :crazy: Acelea de vor cavaleri :D

Asta cu "vor cavaleri" e...TARE de tot.Cre' ca tre' sa-mi schimb total stilul.

Daca maine,pe strada te va aborda cineva c-un lant d'un kil' la gat si-ti va zice:"shades.gifPapuse, esti gagica-marfa da tot;ce zici d'-o combinatie c' am masina d'aia fara tavan...benveu d'ala cu viteza,rosie.Ta fac seica mea si te duc la Spania sa te prezint lu pretenii mei care e baieti de baieti.Miros misto;ca m-am dat cu spray da ax d'ala da cade ingerele.Tu esti gagica tare nu ca nasoalele alea, de ma iubeste pe mine,toate.grin.gif"__....sa stii ca io va fi.Si nu-mi vei rezista!crazy.gif

 

@Despicable-Me:...

Da' de noul stil pe care-l voi adopta ce zici;te va bulversa nitel,asa?

@YasmiSl:..

Ai citit prea " printre randuri "si ti-a scapat esentialul.

Sa va zic si ceva amuzant :

Am vorbit cu sotia si a recunoscut ca se-ntalneau, dar cica n-ar fi ajuns la intimitaturi. Oricum pt. mine nu-i relevant.

1-ziceam ca-i atenta cu telefonul;...mi-a zis ca asa a fost dintotdeauna dar n-am bagat de seama eu.Oricum pt. a comunica cu el folosea o alta cartela pe care ia dat-o el, si pe care mi-a aratat-o.(de fapt a indoit-o)

2-ziceam ca de trei luni avea dureri;...-Mi-a spus ca tocmai eu i le-am provocat mai demult si ca erau pe trecute.

3-am spus ca si-a schimbat stilul;...Mi-a zis ca stilul asta (tunsoare vopsea,machiaj) l-a mai folosit si in trecut de mai multe ori,dar n-am avut eu ochi sa vad.si ca sa-mi dovedeasca mi-a aratat trei fotografii (din timpul relatiei noastre),in care arata...IDENTIC.La faza asta,mai bine taceamdoh.gif

4-cu parfumul am avut dreptate; il primise cadou si-l pastra in torpedo-ul masinii ei,dar sa fie doar acesta motivul pt. care am intrat in garda de mai demult,ca faza cu nunta a fost recenta (sambata).Eu deja eram "agitat", de vreo luna-doua.

Ar mai fi ceva legat de acea prietena care "s-a scapat" dar deja am umplut o pagina numai eu.Poate reusesc mai tarziu.

Va salut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×