Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Am coarne sau doar paranoia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

To In Ping:

 

Cred ca la tine e vorba de gelozie care desigur ca poate duce la ..paranoia.In dragoste,gelozia e precum sarea in mancare.Putina ii face gustul bun si apetisant,dar de pui multa,mancarea nu mai e buna deloc si zici goodbye la placerea gustului din ea,iar in anumite circumstante(de nedorit)de este peste posibil de multa,poate duce la pericol de...moarte!

 

Peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce topicul asta imi aduce aminte de "Ultima noapte de dragoste, intiia noapte de razboi"....

Cand eram in liceu,imi amintesc ca dezbateam,cu colegii exact aceasta tema: este Ela malefica, sau purtarea ei este doar consecinta (justificata),a comportamentului lui Stefan?

Fetele se imparteau in doua tabere:"feministile" (cum le numeam noi) si evident,imbratisau varianta a doua, si "realistele".

Baietii (fara exceptie)erau "realisti".Deci procentajul era 75% / 25%.(presupunand grupuri egale)

La cum ati analizat problema mea, ma indoiesc ca procentajul (acum si aici) ar trece de 10% in fav. primei variante. :ok:

In fine, sa revenim...Ceata a inceput sa piara.Elementul "necunoscut" si-a facut aparitia,asa, din prostie :huh: . ;)

:focus: O prietena venita in vizita i-a reprosat "amical", ca nu a anuntat-o si pe ia de intalnirea "intre fete",dintr-un BAR,la care a participat si un fost prieten de-al sotiei(a fost o scapare,uluitoare, facuta in prezenta mea).In ziua cu pricina ea fusese "la parinti".

Acelasi prieten a participat si la nunta.E acelasi prieten care a continuat sa o caute la inceputurile relatiei noastre, pana a plecat in strainatate,de unde ii trimitea vederi pe adresa parintilor ei(le-am vazut intamplator in casa lor).Dar s-a intors de "catva timp".

@Alizee:

Aia cu parfumul e chiar prea de tot , sa nu zici ca 5 ani a folosit acelasi parfum

Raftul ei cu parfumuri e deasupra raftului meu.Pe majoritatea chiar eu le-am cumparat.Din acest raft lipseste exact parfumul(de a carui existenta nu stiu)si al carui miros o insotea uneori cand venea "de la parinti".Mi-a subestimat simtul olfactiv,sau nu i-a pasat.

Pt. mine-i clar:DIII MURGULEEEE! :yahoo:

Maine ii voi zice ca am solicitat factura detaliata (dar n-o voi face),doar ca sa-i vad reactia.Am obtinut deja numarul acelui prieten si inainte de a-i spune,i-l voi inmana,pe un biletel.

Desi nu prea mai am ce sa lamuresc,totusi voi purta o discutie, cat de deschisa e dispusa ea, sa fie.Inainte de a pleca de acasa (definitiv), i-am zis ca trebuie sa discutam si mi-a spus,spasita:"STIU".

Va multumesc tuturor pt. rabdarea de a-mi citi lamentarile.Imi voi schimba "statusul", (e justificabil...nu?) si voi mai scrie pe acest forum interesant.Pana acum eram prezent doar pe cele cu profile tehnice...ca de...eram "fideluta".

Numai bine :band: :cheer: :clap: :cheers: :beach:

Editat de In Ping

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sa fii asa suspicios si sa acuzi omu' fara dovezi impinge pe omu' in penisu' la alt omu'.

Ioi istenem

:rot:

 

...

Mno ce bine ca ti-a dat in sfarsit motiv sa fii iara burlac dupa 5 ani. :doh: Prea distrus nu pari a fi, deci ma gandesc ca furia aia initiala urmata de inecul in alcool a fost asa de menajarea orgoliului, nu de prea mare iubire ce-i porti tu ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ti-au crescut pana acuma coarne s-ar putea sa ai o lipsa de calciu ! :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ping, da-mi voie sa-ti spun sa te stergi, miroase aiurea.

 

ai fost ''fideluta'' acum. ca inainte ai inselat-o, asa ai spus. nu-ti place sa te bata cu propria arma, ai?

 

te-as sfatui sa stai langa ea, spre binele tau.

de inteligenta nu bubui, frumusete rara nu esti, atuuri mari nu pare ca ai si piata e dificila... sunt o gramada de baieti tineri, smart, cu muschi lucrati.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ti-au crescut pana acuma coarne s-ar putea sa ai o lipsa de calciu ! :crazy:

 

Exista tratament preventiv impotriva cresterii coarnelor. Secretul acestui tratament este ca tre sa sugi bine osu. Se recomanda cam 2-3 portii pe saptamana. :lol: Garantat succes. good.gif

Editat de Despicable Me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu prea mai am ce sa lamuresc,totusi voi purta o discutie, cat de deschisa e dispusa ea, sa fie.Inainte de a pleca de acasa (definitiv), i-am zis ca trebuie sa discutam si mi-a spus,spasita:"STIU".

Va multumesc tuturor pt. rabdarea de a-mi citi lamentarile.Imi voi schimba "statusul", (e justificabil...nu?) si voi mai scrie pe acest forum interesant.Pana acum eram prezent doar pe cele cu profile tehnice...ca de...eram "fideluta".

 

Io zic sa ii faci si ei un cont aici,si sa ne dezvaluie si ea, varianta ei, ca sa judecam mai obiectiv. :crazy:

Stii cum e, orice poveste are minim 2 variante.

Noi o stim numai pe a ta.

 

Nu,Naema ? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×