Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Am coarne sau doar paranoia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

stii cum e, daca simti ceva in neregula, de obicei asa si este.

 

asta nu inseamna ca a nimerit-o .

dar ceva nemultumiri tot are tipa, din moment ce "intretine" boala pt a refuza sa faca sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uau...m-ati coplesit cu raspunsuri.Multumesc!(a mai iesit soarele, nitel)

Voi incerca sa raspund, in urma unei sinteze pe care am facut-o,ca sa nu umplu 86,73 pagini.

N-am degand sa o fac pe detectivul...m-as degrada moral.Cunoscand-o (cat de cat),ma astept sa- l ia pe NU in brate, in cazul transarii asa...macelaresc.

Asa cum am zis pe alt topic, eu am inselat-o primul.Nu eram casatoriti atunci,si nici relatia n-am vrut s-o duc mai departe,chiar si cu raspunsul ei de atunci: "lasa, nu-i nimic,trecem noi si peste asta".Totusi,am continuat...si iata rolurile inversate.

Ieri si azi s-a purtat ciudat de frumos,dar cred ca e efectul constiintei incarcate si...simt al naibii de teribil de stupefiant si imbatator...o adiere de libertate pe la mine prin plete.

Parca a inceput sa-mi convina situatia si disperarea de zilele trecute, se schimba in altceva.

Mi-as scutura asa putin praful de pe oase s'as pleca in haiducie.

Am trimis solie deja, la voinicii din tinerete, dar numa unu nare saua pe spate, ci intre picioare.Sa vedem daca mai stim cum sa manuim palosul :dwarf: ,prin padurile cu Zgripturoaice si Cosanzene.

Inca odata va multumesc si daca intervin schimbari va voi spune.Sa fiti iubiti...real!!!

Editat de In Ping

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti raspund eu la obiect: esti un betiv paranoic si incuiat.

Despre dureri - vezi ca alea de obicei au cauze, paranoicule. De la frecare uneori pe peretii vaginului pot aparea fisuri. Sau alte probleme.

A vrut sa te ia si pe tine la nunta cu ea. Cand a vazut ca nu vrei, dar nici pe ea nu vrei sa o lasi sa se duca, nu s-a mai dus. Tu ce voiai exact, sa nu vrea la nunta deloc, nici cu tine, nici fara ?

Si-a schimbat parfumul ? Dinozaurule, tu daca iti schimbi parfumul inseamna ca ti-ai facut amanta ?

 

Cat despre ultima ta postare... Bafta, frate, tu nu trebuia sa te casatoresti din prima, ca sa n-ai de ce divorta pana anu' viitor pe vreme asta !

 

Sari pe ele, tigrule, viata e scurta. Si nu te mai insura. Nu e pentru tine :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@S.R.:

Iti raspund eu la obiect: esti un betiv paranoic si incuiat.

Nu zic nu, dar...betiv(uneori beau bere,alteori o tarie dar repet...uneori);paranoic_nu neg...inca;Incuiat_pai tocmai am gasit cheia.

Durerile (fara intentie de tratare)_ok

Schimbarea parfumului_ok

Intentia de a ma lua cu ea (stiindu-mi preferintele)_ok

Dar toate combinate, nu mai dau acelasi rezultat.

Si mai sunt si acele priviri si ezitari,pe care n-aveam cum sa le descriu aici.

Dinozaur si alte epitete...multumesc...ma simt si eu bagat in seama.

@Alex:

fereasca sfantu de asemenea parteneri

Mai oameni buni n-am omorat pe nimeni...n-am inselat (acum) pe nimeni,n-am facut pe nimeni sa sufere (inca si daca e cazul, ca s-ar putea sa nu).

Voi nu observati ironia situatiei:Eu reclam si eu mi-o iau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-ai dat detalii, asa ca am tras si io concluzii pe baza la ce ai scris. Vezi ca si nevasta-ta e tot femeie, daca sunteti casatoriti asta nu inseamna ca nu mai vrea sa se distreze, si distractia ei poate difera de a ta.

Bautura nu e o solutie buna (am niste "destepti" in neam care au murit sau vor muri de la bautura).

 

Daca voia sa te insele, te insela si gata, n-o mai scalda atata. Asa ca acum, presupunand ca nu esti paranoic(dar eu zic ca esti), sa zicem ca testeaza terenul, sa vada in ce directie inclina balanta.

 

Sa fii asa suspicios si sa acuzi omu' fara dovezi impinge pe omu' in penisu' la alt omu'.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti totusi 5 ani de casnicie , daca in acesti 5 ani nu stiti sa discutati deschis problemele de cuplu....este destul de grav .La fel de grav este intr-un cuplu sa se mearga pe ideea sa platesti cu aceeasi moneda : eu am inselat , ea ma inseala , eu plec la cuceriri , ala nu mai este cuplu (parerea mea )

Aia cu parfumul e chiar prea de tot , sa nu zici ca 5 ani a folosit acelasi parfum :doh:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×