Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

30`s market

Postări Recomandate

Noh, revenind la oile noastre........oras mic,unde dupa 20 you are off the market, ce faci?

Time sa muti oile in big city and join a country club.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atitudinea lor stabileste si daca de ele se vor apropia parteneri care vor ceva de lunga dirata, sau cei care vor ONS, sau nu se vor apropia parteneri deloc.

Amen to that ! :pope:

 

Asta e tot ce contează. Oric

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu, nu cred ca barbatii au nevoie de vreo mare strofocare pentru o erectie si cand ai vreun bai si una te poate ajuta, tupeu sa ai sa apelezi, ca doar ii amica/fuck-budy/sau dracu stie ce.

Daca o femeie vede in barbati vibratoare umblatoare, doar pe acei barbati ii va atrage :) Intelesesi ?

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai implinit 30 de ani?

(iarta-mi intrebarea)

 

1. Topicul, in ciuda a ceea ce s-ar bucura lumea,nu ii despre mine, desi pana nu demult eram in aceasta situatie.

2. Fac 33 la iarna si cand aude lumea ca inca am doar prieten, nu tu casa/copil/datorii la banca pe toata viata se uita urat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, to sum it up.....oras mic, cariera in sens de loc de munca - in niciun caz ceva atat de important umanitatii-, fizic ok din toate punctele de vedere, ai peste 30 si inca singura. Ce faci? No smartass answers pls

imi iau un pc, imi fac conturi pe diferite site.uri si incerc sa cunosc lumea, daca la mine in oras nu se poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Time sa muti oile in big city and join a country club.

Is singura ce apreciaza country music, I`m off the market si mut totul in alta tara cat de repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

de ce multi barbati renunta la imaginea de ''puternic si curajos'' si ajung la ''bine, darling...as u wish, darling''in momentul cand vad ca femeia nu e usor de convins, de manipulat, de condus?

Raspunsul e tocmai in intrebarea ta. Cuvintele cheie sunt imaginea de. Deci ala a avut mereu personalitate de mop Vileda si inainte numai imaginea era de el. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, to sum it up.....oras mic, cariera in sens de loc de munca - in niciun caz ceva atat de important umanitatii-, fizic ok din toate punctele de vedere, ai peste 30 si inca singura. Ce faci? No smartass answers pls

Ti-am raspuns mai devreme si nu era raspuns de cur destept era raspuns cinic, dar realist.

Cealalta varianta este ca femeia in cauza sa se reevalueze si sa se obisnuiasca a nu mai plusa in cautarea de parteneri(adica sa aiba si aia si aia si aia) ci sa devina disponibila pentru barbatii care cauta sa-si intemeieze o familie - sunt destui, dar sunt mai linistriti si oarecum fixisti, d-aia nu sar in ochi.

 

Raspunsul e tocmai in intrebarea ta. Cuvintele cheie sunt imaginea de. Deci ala a avut mereu personalitate de mop Vileda si inainte numai imaginea era de el. :lol:

Desigur.

La fel insa exista si cei care isi iau imaginea de mop ca sa nu mai fie frecati la cap cu istericale.

Editat de S.R.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×