Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

30`s market

Postări Recomandate

eu abia astept sa fac 30, tot stresul din perioada 20 se duce, sunt pe picioarele mele, sunt la casa mea, munca e munca...sa inceapa distractia :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

se schimba la femei dupa 30.... in mod negativ?

ca regula generala?

n-am inteles bine?

 

Io, sa zic de experienta de oras mare, cam la fel.....lumea, pub-ul, ok aci poti iesi la pub si nu iti da nimeni ocheade urate, poti merge la opera de vrei, la un spectacol.....dar in the end, tot cu propuneri gen one quick fuck te alegi.

Daca stau bine sa o gandesc, fara a lasa la mana sortii si a norocului,la femei piata relatiilor dupa 30 se schimba in mod negativ, certainly.

Desi cumam spus imi place la nebunie Sex and The City (si e un city macar), nu cred ca viata sociala dupa 30 mai este glamour daca esti singura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-ai citit ca-s tinere, frumoase?

N-aş pune prea mare bază pe evaluarea unei alte femei. Oricât ar cânta ea de cocoşeşte, n-are cum să aprecieze dacă sar sau nu stropi de estrogen din respectivele :P

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o femeie mediocra (si vorbesc aci de mediu,unde ne incadram cu totii , in ciuda geniumaniei noastre proverbiale) prefera un barbat mai inteligent decat ea, un barbat mediocru vrea o proasta.

E o realitate. Aşa cum la serviciu nu poţi lucra pentru un şef mai prost dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intreaba gaina wannabe cocos...........ce este stropeasala de estrogeni?

Cum apreciati asta? They are most certainly fuckable.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rog abtinerea de a ne gandi ca este ceva in neregula cu ele, is frumoase, lucreaza, isi insusesc mai abitir ca mine opinii masculine. Totusi, sunt singure...

sfatuieste-le sa-si faca cont pe aici...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea are 37 si arata ca de 27.

Asta e iarăşi o evaluare feminină.

Uită-te la Shania Twain,

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum apreciati asta? They are most certainly fuckable.......

Ce-ti ziceam eu tie mai demult... Ca sa ma exprim mai poetic... femeia se daruieste barbatului, nu invers. Cand apar femei ce doresc sa li se daruiasca barbatii, se aleg cu quickie fuck :P

In societatea noastra barbatii nu sunt educati a se gandi la propria persoana pe post de vibratoare umblatoare, iar cand apar potentiale partenere care ii considera astfel, ele primesc doar un carnat, deoarece doar asta cautau, nu voiau tot porcul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×