Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

30`s market

Postări Recomandate

eu as vrea sa stiu ceva legat de treaba asta.

 

de ce multi barbati renunta la imaginea de ''puternic si curajos'' si ajung la ''bine, darling...as u wish, darling''in momentul cand vad ca femeia nu e usor de convins, de manipulat, de condus?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

placute nu, nu ca atitudine.

 

Eu nu te contrazic dar atunci nu imi explic de ce "iubitii" lor le suna si cand au probleme,le cer sfatul, daca nu ajutorul straight out.

Atunci ii buna atitudinea astea a lor? Si e over and over again, daca isi descarca vreo problema se pisicesc, nu gasesc macar ascultare, ei suna si cand au probleme si cand au "chef de suc". Pur si simplu nu au nevoie de o relatie serioasa.

In acest caz esti si tu om si raspunzi, ca doar nu oi sta toata ziua imbracand sfintii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cele mai multe ori dau senzatia asta.

ar fi si pacat sa supere doamnele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as vrea sa stiu ceva legat de treaba asta.

de ce multi barbati renunta la imaginea de ''puternic si curajos'' si ajung la ''bine, darling...as u wish, darling''in momentul cand vad ca femeia nu e usor de convins, de manipulat, de condus?

Ca sa nu mai aiba batai de cap. Oricat ai incerca sa ii explici ceva unui copil mic, daca el e sigur ca are personalitate si e mare si destept, nu-l vei convinge, asa ca il lasi in mintea lui acolo :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sfatuieste-le sa-si faca cont pe aici...

 

Ohhhh, da? :stars: :stars: pe ropo se discuta doar idei.

 

Pe de alta parte, apelarea la servicii virtuale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu te contrazic dar atunci nu imi explic de ce "iubitii" lor le suna si cand au probleme,le cer sfatul, daca nu ajutorul straight out.

Atunci ii buna atitudinea astea a lor? Si e over and over again, daca isi descarca vreo problema se pisicesc, nu gasesc macar ascultare, ei suna si cand au probleme si cand au "chef de suc". Pur si simplu nu au nevoie de o relatie serioasa.

In acest caz esti si tu om si raspunzi, ca doar nu oi sta toata ziua imbracand sfintii.

Una e una si una e alta.

Una e prietenul la care iti versi amarul si alta e "prietenul" cu care ti-o tragi, nu le confunda si nu le compara.

Cu cine sa aiba aceia relatie ? Iar daca sunt din genul celor care nu doresc altceva decat sex fara complicatii si un umar pe care sa planga, atunci de ce au fost ei atrasi de ale tale amice batrane si carieriste si foarte frumoase pentru varsta lor ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ohhhh, da? :stars: :stars: pe ropo se discuta doar idei.

 

Pe de alta parte, apelarea la servicii virtuale?

stiu si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are 44 de ani şi bărbaţii văd asta

 

Rezultand ca au tipii au frica de varsta ei?

 

atunci de ce au fost ei atrasi de ale tale amice batrane si carieriste si foarte frumoase pentru varsta lor ?

 

Acu, nu cred ca barbatii au nevoie de vreo mare strofocare pentru o erectie si cand ai vreun bai si una te poate ajuta, tupeu sa ai sa apelezi, ca doar ii amica/fuck-budy/sau dracu stie ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, to sum it up.....oras mic, cariera in sens de loc de munca - in niciun caz ceva atat de important umanitatii-, fizic ok din toate punctele de vedere, ai peste 30 si inca singura. Ce faci? No smartass answers pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×