Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un cuplu maghiar decide sa ia cina intr-un local exotic, pentru un schimb, Japonia a fost alegerea.  La intrare pe usa citeau afisat lista specialitatilor si se intreabau, oare, au si Papricas de Suchi cu Galuste si Salata de Castraveti??? :lol2:

(cam atat apreciez si eu mancarea japoneza)

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conjugarea verbului a tăcea: 

Eu tac

Tu taci

El tace

Ea...niciodată!

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Vriies a spus:

Conjugarea verbului a tăcea: 

Eu tac

Tu taci

El tace

Ea...niciodată!

:lol2: ... nici eu nu tac pana n-am spus tot ce vreau!!!   pe urma, depinde de topic.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri ma pregateam la dentist si ca limpezire al gurii folosesc si apa sarata.   Am preparat intr-o sticla de apa minerala de 500 ml cu apa calda  sa se dizolve cat mai repede sarea si l-am pus in frigider la racit.  Tot asa o sticla de apa am luat cu mine din frigider sa beau pe drum ...  Ajunsa acolo, dentistul ma intreaba daca vreau sa beau apa inainte de lucrare ca pe urma nu se poate o vreme si am luat sticla cu apa sarata ca erau identice si reci la fel ... am tras din ea o gura ... era sa mor si el nu stia ce am!!!  Credea ca ceva boala noua m-a lovit sau un meteor ca nu puteam nici sa respir cateva secunde.   :lol2:    Nu este idee buna de pus altceva intr-o sticla deja etichetata si nemarcat sa se deosebeasca!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×