Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

In ce ti-ar placea sa te reincarnezi ?

Postări Recomandate

1 minute ago, Maeve. said:

Daca nu te reincarnezi in ceva ciudat, bineinteles! 

Cum „în ceva ciudat”? Poi, zisei, bre, că aș vrea să mă reîncarnez în Ajutor de Șef de Director, undeva pe o bază ultradotată de pe pe o planetă locuibilă, recent descoperită. :laugh: Și clar că voi avea nevoie de ceva donații, respectiv de vreo câteva miliarde din megabogăția ta, să fac și io treabă bună pe acolo. Astfel încât, când vei veni în vizită, să ai parte de o planetă de vis! :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Vriies a spus:

Cum „în ceva ciudat”? Poi, zisei, bre, că aș vrea să mă reîncarnez în Ajutor de Șef de Director, undeva pe o bază ultradotată de pe pe o planetă locuibilă, recent descoperită. :laugh: Și clar că voi avea nevoie de ceva donații, respectiv de vreo câteva miliarde din megabogăția ta, să fac și io treabă bună pe acolo. Astfel încât, când vei veni în vizită, să ai parte de o planetă de vis! :smile:

Ah ok! Bine. Dar vreau si cateva bunaciuni de pe planeta aia ca sa te finantez! Mita interplanetara! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
16 minutes ago, Maeve. said:

Ah ok! Bine. Dar vreau si cateva bunaciuni de pe planeta aia ca sa te finantez! Mita interplanetara! 

Ah, noi aici, pe Y1001KZW, avem multiple bunăciuni. Ingineria genetică, folosită în scopuri constructive, a făcut minuni! Bagă banu și n-o să regreți! :laugh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Firește că o să îmi iasă, doar capodopera de Lemmy fu capricorn. Eu sunt fetiță cică dar nu găsesc altă fetiță cu care sa semăn. Lemmy e potrivit, plus că îmi convine și perioada buhuhu. Și maestru.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22 minutes ago, MissHyde said:

Firește că o să îmi iasă, doar capodopera de Lemmy fu capricorn. Eu sunt fetiță cică dar nu găsesc altă fetiță cu care sa semăn. Lemmy e potrivit, plus că îmi convine și perioada buhuhu. Și maestru.

O să-ți iasă, clar. Da o să fii tristă, așa, melancolică. Și o să le întrebi pe Aseneth și Lucia:

- Bre, cum e în dimensiunea aia, superioară, dincolo de reîncarnări?

- Cam nașpa, îți vor răspunde ele la modul sincer. Nu tu distracție, nu tu nika...las, c-o să vezi și tu! 

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Vriies a spus:

O să-ți iasă, clar. Da o să fii tristă, așa, melancolică. Și o să le întrebi pe Aseneth și Lucia:

- Bre, cum e în dimensiunea aia, superioară, dincolo de reîncarnări?

- Cam nașpa, îți vor răspunde ele la modul sincer. Nu tu distracție, nu tu nika...las, c-o să vezi și tu! 

:laugh:

 :laugh: Ei, nici chiar așa! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, Lucia N said:

 :laugh: Ei, nici chiar așa! 

Poi, da, voi ce credeați, tu și cu Aseneth? Că acolo , dincolo de reîncarnări, e dilaila? Nope. Acolo-i austeritate, bre!

Distracție e doar la noi, colea. :laugh:

Cum ar fi

La lelea cu fustă nouă

 

Sau la...

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 minute, Vriies a spus:

Poi, da, voi ce credeați, tu și cu Aseneth? Că acolo , dincolo de reîncarnări, e dilaila? Nope. Acolo-i austeritate, bre!

Distracție e doar la noi, colea. :laugh:

Cum ar fi

La lelea cu fustă nouă

 

Sau la...

 

 

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×