Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nemultumiri - topic pt sugestii si reclamatii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, vad ca toti aveti nemultumiri si bineinteles le descarcati pe mine. As vrea sa tinem pagina de facebook pentru chestii funny, desene, etc, asa ca, postati aici ce aveti pe suflet.

 

 

 

Adina Diaconeasa:

nu vreau sa fiu rea...dar printre dorintele mele se numara si o mai buna administrare a site-ul desenatori.ro. cel putin in ultima perioada o multime de desene au ramas in anonimat...cum ar fi cel al lui cimmaron, catre care eu am postat o legatura aici..va rog frumos luati atitudine...altfel o sa va pierdeti toti desenatorii buni...

 

Hebe:Din pacate, o alta administratoare, mai buna, nu o sa primiti :crazy: Nu am acces sa va mut desenele dintr-un cont in altul sau sa fac modificari la site. Pentru fiecare reclamatie ca un desen se afla la neterminate trebuie sa ma rog si eu la randul meu, de altcineva, sa le mute. Din cate stiu eu cimmaron nu reclamat nici un desen pierdut, iar cel postat de tine apare in galeria lui.

 

 

Hebe:Eu ma uit zilnic si le notez pe care mi se par mie bune. Cimmaron si Aliosa sunt amandoi moderatori, asa ca daca mie imi scapa ceva ei ar trebui sa observe :doh:

 

Adina: nu era vorba ca e pierdut...era vorba de ca desenul ala merita sa fie in top desene...ca multe altele care abia fac cateva voturi si merita sa fie vazute...mie asta imi denota un oarecare dezinteres...si pe langa asta..miile de erori...trebuie sa se poata face ceva...imi cer scuze daca am jignit pe cineva...nu asta a fost intentia mea...am vrut doar sa atrag atentia ca site-ul are multe probleme pe care sunteti datori sa le rezolvati..

 

Misa: eu vreau o tablita grafica :pardon::D:D

 

Hebe: Adina, se lucreaza la asta.

Misa, am de gand sa propun un concurs, probabil anul viitor, cu premii tablite grafice. Am avut asta in gand de mult, dar trebuie schimbari la site pentru asta.

 

Misa: Tocmai anul viitor?:o:

 

Hebe : Da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut o mica schimbare azi...si-ti multumesc..nu am vrut sa-mi descarc nemultumirile pe tine, dar esti administratora...si trebuie sa stii si ce nu merge...oricum..ma bucur ca desenele isi au acum locsorul meritat si ca ai luat atitudine..asta spune numai de bine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna :resent: mi-am facut si eu account acum 3 ani apoi am uitat de el :roll: acum am redescoperit site-ul si am desenat ceva de plictiseala (http://www.desenatori.ro/desen-1582847.htm) ca fiind vizitator ...cum anume (daca se poate) sa imi trec schita pe account?

:help: nu va suparati de intrebarile stupide dar nu prea stiu cum merg lucrurile p'aici :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi dai link catre contul tau?

 

Buna :crazy: mi-am facut si eu account acum 3 ani apoi am uitat de el :hi: acum am redescoperit site-ul si am desenat ceva de plictiseala (http://www.desenatori.ro/desen-1582847.htm) ca fiind vizitator ...cum anume (daca se poate) sa imi trec schita pe account?

(w00t) nu va suparati de intrebarile stupide dar nu prea stiu cum merg lucrurile p'aici :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×