Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nemultumiri - topic pt sugestii si reclamatii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu o mica intrebare...(nu cred ca am pus-o unde trebuie....)

 

ce se presupune a fi un spam? :haha:

 

SPAM= Reclama la un site sau produs,postarea aceluiasi mesaj in continuu,abaterea de la subiectul topicului pe teme fara importanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as sugera stergerea desenelor care contin doar un scris,fara nimic spectaculos,special.

 

 

uitati unul aici:http://www.desenatori.ro/desen-1602082.htm

 

Gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata

multumesc pentru ca m-ati ascultat.nu am sugerat chiar banarea,dar acum observ ca acel utilizator nu se obosea sa deseneze.

 

ma bucur sa vad imbunatatiri pe site. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca esenta site-ului este in ceata. Utilizatorii au pierdut scopul de a desena online, culeg lucruri rele, privesc topul ca pe un premiu, se creeaza grupuri, apar jigniri.Nu cred ca este favorabil pentru copiii ce incearca sa descopere arta virtuala. Daca nu apar ideile pentru imbunatatire, atunci se poate imita alte site-uri,..ce au prevenit ceea ce acum se intampla pe desenatori.ro.

Mai am inca un cuvant de spus in legatura cu gala desenatori, initiata de whosyourdady in 2010 , iar anul asta de misa...cred ca este treaba adminilor, moderatorilor...voi care urmati desenele in fiecare zi...si s-ar presupune sa stiti care e cel mai "superficial", cel mai desavarsit site-ului, care isi dedica timp pentru desenele create pe site-ul vostru.

Am chibzuinta ca arta adevarata si munca sunt inca evidente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna :blow: Am si yo o intrebare :cry: Dc unele desene nu apar in galerie(nu in galeria noastra) am patit si yo la fel cu un desen.Ok...desenul acela(penultimul) ii destul de vechi dar as vrea s stiu dc nu apar in galerie :mellow: is putzin curioasa :crazy:

 

Cu respect,

DJBunnyBoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna :blow: Am si yo o intrebare :cry: Dc unele desene nu apar in galerie(nu in galeria noastra) am patit si yo la fel cu un desen.Ok...desenul acela(penultimul) ii destul de vechi dar as vrea s stiu dc nu apar in galerie :mellow: is putzin curioasa :crazy:

 

Cu respect,

DJBunnyBoo

 

Daca e la neterminate, imi poti da link-ul desenului si link-ul profilului tau, si va ajunge la tine in galerie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu concursul...

 

,,Cei mai talentati si activi vor fi premiati.''

 

Cand spuneti ,,activi'' va referiti la cei care au facut desene pe banda rulanta sau cei care au frecat site-ul de dimineata pana seara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×