Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nemultumiri - topic pt sugestii si reclamatii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Heil hEbe ! , salut la toti desenatorii..si ..yooo..u're alive? pt admini

inteleg frica voastra si complexul de inferioritate de care suferiti , stiu k imi va fi sters acest comentariu

dar sper f mult k veti face efortul de al citi inainte

1)nu stiu dc v-ati dat seama dar ideea cu notele pe site e extrem de proasta...toti desenatorii inteligenti si f buni dau cu toata modestia note de 10 tuturor looserilor..in timp ce acestia dau ce note le dicteaza gelozia..si nu este corect ..nu? eu de ex nu am chef sa -mi fie stricata media de cate un gunoi..stiu k poate nu fac cine stie ce desene k tehnica dar sunt muncite si cu siguranta nici in visele lor nu o sa le inteleaga.

 

2) ce fel de coliva preferati :cheer:)? vad k adminii si moderatorii sunt toti morti

in caz de minune si inviati va rog sa va uitati in top amatori ( mai mult decat pe prima pag ..stiu lenea asta dar totusi..)sa descoperiti niste desene super kre zac pt k dna hebe se distreaza..yey..in loc sa-si faca treaba :lol:) mai ales k e si platita ( eu dc as fi in locul ei cu toate k e vacanta as arunca un ochi pe aici..nu cred k e asa greu dar deh.)

 

3) sarbatori fericite :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o sugestie: sa se faca un instrument in meniul de desenat ca si cel din paint cu care sa dai click si sa coloreze o portiune dintr-un desen inconjuart cu linii sau toata plansa(Fill with Colour).MUltumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am si eu o mai mica mare problema :lol: pe care as vrea sa o rezolvati! :) Am 2 desene la care am muncit enorm si care au fost stricate din cauza erorilor siteului! Amandoua sunt pe prima pagina a contului meu! Daca nu se poate sa le reparati atunci macar va rog sa nu se mai intample acest lucru! :kiss:

 

Vrau sa stiu si eu ce inseamna tablita grafica si cum pot sa fac rost de una:? sunt foarte nedumerita!! :)

Editat de Cold Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti foarte dragut.. sau draguta.

Un sfat general: daca vrei ca parerile tale (si chiar tu) sa-ti fie luate in seama, cauta sa te adresezi altfel interlocutorilor tai.

 

Cat despre problema notelor, o sa vedem.

 

Vrau sa stiu si eu ce inseamna tablita grafica si cum pot sa fac rost de una:? sunt foarte nedumerita!! :)

Uite aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_tablet

 

De la orice magazin IT.

 

Buna! Am si eu o mai mica mare problema :lol: pe care as vrea sa o rezolvati! :) Am 2 desene la care am muncit enorm si care au fost stricate din cauza erorilor siteului! Amandoua sunt pe prima pagina a contului meu! Daca nu se poate sa le reparati atunci macar va rog sa nu se mai intample acest lucru! :kiss:

Un link la userul tau?

Si ce inseamna "stricate"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Am si eu o mai mica mare problema :> pe care as vrea sa o rezolvati! ^_^ Am 2 desene la care am muncit enorm si care au fost stricate din cauza erorilor siteului! Amandoua sunt pe prima pagina a contului meu! Daca nu se poate sa le reparati atunci macar va rog sa nu se mai intample acest lucru! :)

 

Vrau sa stiu si eu ce inseamna tablita grafica si cum pot sa fac rost de una:? sunt foarte nedumerita!! :)

Momentan nu putem face nimic. Se lucreaza la aplicatie si se incearca repararea desenelor.

 

Heil hEbe ! , salut la toti desenatorii..si ..yooo..u're alive? pt admini

inteleg frica voastra si complexul de inferioritate de care suferiti , stiu k imi va fi sters acest comentariu

dar sper f mult k veti face efortul de al citi inainte

1)nu stiu dc v-ati dat seama dar ideea cu notele pe site e extrem de proasta...toti desenatorii inteligenti si f buni dau cu toata modestia note de 10 tuturor looserilor..in timp ce acestia dau ce note le dicteaza gelozia..si nu este corect ..nu? eu de ex nu am chef sa -mi fie stricata media de cate un gunoi..stiu k poate nu fac cine stie ce desene k tehnica dar sunt muncite si cu siguranta nici in visele lor nu o sa le inteleaga.

 

2) ce fel de coliva preferati :))? vad k adminii si moderatorii sunt toti morti

in caz de minune si inviati va rog sa va uitati in top amatori ( mai mult decat pe prima pag ..stiu lenea asta dar totusi..)sa descoperiti niste desene super kre zac pt k dna hebe se distreaza..yey..in loc sa-si faca treaba :)) mai ales k e si platita ( eu dc as fi in locul ei cu toate k e vacanta as arunca un ochi pe aici..nu cred k e asa greu dar deh.)

 

3) sarbatori fericite :)

Da, imi cer scuze pentru absenta, dar am avut si eu o mica vacanta. Daca ai fi primit note mici sau ai fi avut alte probleme, poate ai fi observat ca am fost prezenta chiar si in perioada in care nu am fost "platita".

 

In legatura cu desenele de top, exista 3 moderatori care pot introduce si ei desenele in top. Am aruncat o privire peste top amatori si am introdus doua desene in top. Pentru alte sugestii, exista topicul de pe forum.

 

Multumesc pentru intelegere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici linkul paginii mele:) http://www.desenatori.ro/desenator/271201/ Dar daca nu puteti sa le reparati nu-i nimic! vreau doar sa nu se mai intample~.~

 

Deja ti-a fost explicat ca nu se poate face nimic momentan in privinta erorilor...

 

Si ce inseamna "stricate"?

 

Let's see... sa fiu scurta: Mazgalite :pardon:

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o mica mare nelamurire!! Am 26 de voturi la acest desen si nu a ajuns in top amatori!! de ce? desenul: http://www.desenatori.ro/desen-1598637.htm X

 

 

 

desenul acela a intrat in top.dar,,fiindca este facut acum 3 zile,a intrat pe pagina a treia. :P

 

uite aici desenul:http://www.desenatori.ro/topam/3.htm

 

 

 

felicitari pentru el :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×