Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Vampirismul energetic

Postări Recomandate

Nu va mai certati...spuneti fiecare parerea....

sadow of fear...ms pentru raspuns, e unul din cele mai bune. Te-am adaugat deja in lista mea...vezi sa nu dai ignore 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai vazut asta?

..pai, nu suntem "paranormale" ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca scopul acestui atac constient este altul decit simpla "extragere" a unei parti din energia altora? (adica ceva ce este mai mult decit actiunea de a hrani - vampirismul implica doar aceasta actiune)

care anume?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca scopul acestui atac constient este altul decit simpla "extragere" a unei parti din energia altora? (adica ceva ce este mai mult decit actiunea de a hrani - vampirismul implica doar aceasta actiune)

 

..atunci ajungem la bazele psihologice ale raului care este in alt topic..pana la urma totul in viata pleaca de la scop ..poate si de aceea viata fiecaruia are un scop. oricum mai mult decat absorbirea energie inseamna ceva grav adica sa iti faca un rau mai mare care sa te afecteze mai mult si mai profund .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebam si eu... ce ar fi daca scopul ar fi altul? Ce nume i-ati da?

in principiu pot exista mai mute scopuri, insa o definitie globala...mi-e greu sa dau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..atunci ajungem la bazele psihologice ale raului care este in alt topic..pana la urma totul in viata pleaca de la scop ..poate si de aceea viata fiecaruia are un scop. oricum mai mult decat absorbirea energie inseamna ceva grav adica sa iti faca un rau mai mare care sa te afecteze mai mult si mai profund .

Si daca extragerea asta de energie e spre binele tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×