Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Vampirismul energetic

Postări Recomandate

Am creat forum-ul asta cu gandul ca vor aparea persoane care sa isi povesteasca experientele legate de aceasta tema si cum au scapat de ele...Astept in continuare noi sugestii! :biggrin:

Care ar fi "profiler"-ul psihilogic al vampirilor energetici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vampirii energetici sunt la fel de normali ca orice om...doar ca dupa un timp prin preajma lui...nu prea iti mai face placere sa mai stai pe acolo :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce sa ne aparam? Cu usturoi energetic! :jester:

A fi "vampir energetic" nu inseamna neaparat a face asta intentionat. Exista diferente energetice care tind sa se echilibreze de la sine, fie si intre organisme. Nu inteleg de ce tonul asta mistico-buhuhu pe aceasta tema.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Varuna..nu ai inteles nimic!

aici e sectiunea "cinema",si se discuta despre un subiect de viitor proiect cinematografic "Relu Vampirelu" sponsorizat de Duracell

Asa ca te sfatuiesc sa cunosti toate datele problemei inainte de a face comentarii ironico-rau-voitoare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
comentarii ironico-rau-voitoare...

hrmmph, hrmphhh....

 

Profilul (psihologic). Am preferat termentul de "profiler" pentru ca FBI-ul are angajati psihologi a caror slujba este una singura: de a cauta sa faca profilul psihologic a celor urmariti (criminali in serie, etc.) pe baza dovezilor pe care agentii le au la dispozitie. A si fost un serial pe tema asta, dar meseria exista.

a.

merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni am si eu o problema.De fiecare data cand ma aflu in preajma unei persoane ma simt bine iar dupa plecare sunt stors de toate fortele. :o Cum sa fac sa nu mi se mai intample asa? E bine totusi ca mi-am dat seama care e persoana de vina pentru acest lucru...Acum trebuie sa ma apar! Cum sa fac? 8)

Sunt oameni cu nevoi speciale,acesti vampiri energetici.Lipsa caldurii interioare ii face sa se apropie de cei care o au si sa-i stoarca de ea.Fiecare dintre noi emanam un nivel de lumina.Unii mai mult altii mai putin.Probabil ca tu emani o cantitate apreciabila de lumina ceea ce ii face pe acesti oameni sa-ti caute prezenta.Cind te simti secat de putere cere lui Dumnezeu sa te umple.Noi suntem ca si niste baterii care avem nevoie de o sursa pt a ne incarca.Aceasta sursa este cel putin pt mine Dumnezeu.Nu stiu daca pt tine este aceeasi sursa dar iti recomand sa o incerci.Rugaciunea si apropierea de Dumnezeu te incarca sufleteste cu noi forte.Si astfel vei fi mereu pregatit pt o noua intilnire cu vampirii energetici.Ei au nevoie de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oameni buni am si eu o problema.De fiecare data cand ma aflu in preajma unei persoane ma simt bine iar dupa plecare sunt stors de toate fortele. :o Cum sa fac sa nu mi se mai intample asa? E bine totusi ca mi-am dat seama care e persoana de vina pentru acest lucru...Acum trebuie sa ma apar! Cum sa fac? 8)

 

Uite,nu stiu cine esti,nici tu nu sti cine sunt.Ok.Am citit in treacat raspunsurile care ti-au fost date.Care mai de care mai"inteligent"Ma amuza faptul ca fiecare isi da cu parerea in ceea ce nu cunoaste.Pe mine ma atras intr-un fel anuntul tau pt ca nu demult credeam ca eu am inventat termenul de "vampiri energetici".As avea multe sa-ti spun.Dar n-am chef sa stau pe un site si sa astept sa-mi raspunzi la raspuns.Am un id pe yahoo.Daca vrei sa vorbim despre subiect sau despre orice altceva.Nu ma consider o tipa desteapta dar cred ca experienta mea de viata isi spune cuvintul.Asaca te astept sa vb pe yahoo.Id-ul meu este: black_widou69.

Incerci si daca te plictisesti incerci altceva

Ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite,nu stiu cine esti,nici tu nu sti cine sunt.Ok.Am citit in treacat raspunsurile care ti-au fost date.Care mai de care mai"inteligent"Ma amuza faptul ca fiecare isi da cu parerea in ceea ce nu cunoaste.Pe mine ma atras intr-un fel anuntul tau pt ca nu demult credeam ca eu am inventat termenul de "vampiri energetici".As avea multe sa-ti spun.Dar n-am chef sa stau pe un site si sa astept sa-mi raspunzi la raspuns.Am un id pe yahoo.Daca vrei sa vorbim despre subiect sau despre orice altceva.Nu ma consider o tipa desteapta dar cred ca experienta mea de viata isi spune cuvintul.Asaca te astept sa vb pe yahoo.Id-ul meu este: black_widou69.

Incerci si daca te plictisesti incerci altceva

Ok?

 

Draga mea,

Daca "noi" care am dat raspunsuri care mai de care mai "inteligente". Si te-ai amuzat pe faptul "ca fiecare isi da cu parerea in ceea ce nu cunoaste". As dori,daca se poate si, ai timp, lamureste-ne si pe noi ce inseamna din punctul tau de vedere "vampirismul energetic"? Poti s-o faci din dragoste pentru colegii sau "fosti" colegi de pe formumul acesta.

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×