Sari la conținut
Forum Roportal
Spyder

Vampirismul energetic

Postări Recomandate

Am spus entitate pentru ca ma referea ma crestinism ca ansamblu... adica toate formele lui.

 

Inca nu cunosc suficient de bine detaliile acelor religii pentru a afirma asta despre ele.

 

De ce de fiecare data trebuie sa apara cineva care sa devieze convorbirea? Parca ziceam de vampiri energetici...deci...va rog! :yawn: :cry: :doh:

Editat de Spyder

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorbind de vampiri energetici....cunosc eu un specimen: pe tata!

atunci cand stau langa el...pur si simplu imi absoarbe toata energia din mine facandu-ma pe mine obosita iar el devine din ce in ce mai agitat, prea energic.... :angry:

dar nu e mereu asa......cand e obosit....nu mai are nevoie de energia altora...si atunci e bine :crazy:

 

de obicei pot sa-mi feresc energia de el.....

Editat de artemisadida

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbind de vampiri energetici....cunosc eu un specimen: pe tata!

atunci cand stau langa el...pur si simplu imi absoarbe toata energia din mine facandu-ma pe mine obosita iar el devine din ce in ce mai agitat, prea energic.... :angry:

dar nu e mereu asa......cand e obosit....nu mai are nevoie de energia altora...si atunci e bine :crazy:

 

de obicei pot sa-mi feresc energia de el.....

Bine...si atunci cand e obosit cum faci sa nu iti pierzi energia? Sau macar sa ii cedezi cat vrei tu! :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine...si atunci cand e obosit cum faci sa nu iti pierzi energia? Sau macar sa ii cedezi cat vrei tu! :stars:

pai cand e obosit nu mai are nevoie de energie.....ca e si el om si vrea sa se odihneasca :unsure:...sau nu?! :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oameni buni am si eu o problema.De fiecare data cand ma aflu in preajma unei persoane ma simt bine iar dupa plecare sunt stors de toate fortele. :o Cum sa fac sa nu mi se mai intample asa? E bine totusi ca mi-am dat seama care e persoana de vina pentru acest lucru...Acum trebuie sa ma apar! Cum sa fac? :tease:

 

Spyder,eu am mostenit o putere de la strabunica mea din partea tatalui pe linie exclusiv masculina(Pauna-Ion-Marin=Dan Gabriel)care s-a diminuat cu fiecare generatie.

Srabunica mea Pauna,a ramas vaduva de tanara cu un copil(Ion=bunicul),cu casa singura pe un deal si era ''mastera'' satului(deochi,cununii,argint viu,oblanceli,descantece,farmece,etc).Bunicul era mare vanator,veneau fiarele ranite la el si-i cereau sa le curme chinurile prin impuscare.Tata(Marin), mort de 24 ani,a avut si el puteri,dar mai mici,care se manifestau atunci cand cineva din famile era bolnav.

Eu mi-am dat seama,de mic nu mi-a fost frica de animale si nici lor de mine,iar acum 35 de ani cand m-am casatorit,pe sotie a durut-o capul rau(de deochi)si i-am tinut capul in palme pana s-a usurat de durere.

Atat pot sa mai fac in ziua de azi(am 61 ani),puterile imi slabesc si am o singura fiica,ce nu a mostenit nimic.

Ma consideri un vampir energetic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu BigDefender, esti doar mai special decat restul si atat. vampiri energetici sunt aia care te lasa fara energie, devii vlaguit.

Spyder, ca sa-ti feresti energia de el trebuie sa ti-o folosesti in preajma lui...adica sa fii hotarata, eventual sa te misti, sa vorbesti in acelasi timp, nu sa stai......cel putin asa e in cazul meu :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu BigDefender, esti doar mai special decat restul si atat. vampiri energetici sunt aia care te lasa fara energie, devii vlaguit.

Spyder, ca sa-ti feresti energia de el trebuie sa ti-o folosesti in preajma lui...adica sa fii hotarata, eventual sa te misti, sa vorbesti in acelasi timp, nu sa stai......cel putin asa e in cazul meu :cheer:

 

Sunt baiat...nu fata! :) Oricum multumesc pentru sfat! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NOU! - VAMPIRISMUL ENERGETIC

2006/7/4 21:28:49

 

VAMPIRISMUL ENERGETIC LA ROMANI

 

 

La mare voga in S.U.A. si incitand interesul multor straini, vampirismul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar exista oameni care te "jefuiesc'" de energie?????

Nu credeam ca asa ceva exista.Chiar nu credeam.

Oricum as face mai bine sa ma uit sie u in jurul meu sa vad, poate am patit si eu,dar nu mi-am dat seama????????? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×