Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Atractia sexuala si conceptul de frumusete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Interesant. A nu se intelege ca sunt de acord :spiteful: .

Mai usor insa cu exprimari de genul "ghiciti cu care barbati vor vrea sa se imperecheze femeile", ca sunt femei, nu femele. :spiteful: Femeile isi gasesc parteneri de viata, imperecheatul este mai mult la animale :P .

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa ca fapt informativ,ar trebui sa le spun fetelor/femeilor ca au dreptate cand spun ca toti barbatii sunt porci.Da,asa e,si nu numai ca sunt porci ci sunt niste porci murdari.

 

Cristi82 !

Am inteles eu bine oare? :spiteful: Esti barbat, right? Prin urmare, dupa logica ta, esti porc. Ba chiar te consideri un porc murdar. Aceasta categorie generala de porci zici ca se imparte in 3 sub-categorii,..... porcii vanatori, porcii luptatori si nu in cele din urma, porcii cu ochelari, inteligentii posesori de rachete cu raza lunga de actiune? :P

bine-bine, si.... tu la care categorie te incadrezi, ca am ramas in ceata?.... :P

 

p.s. sper ca nu te superi, am folosit doar citate din postul tau! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal, prefer masculii Beta. In timp ce matahalele de masculi Alfa, plecau la vanatoare, masculii Beta tineau companie femeilor indurerate. Imi place despre ei. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cristi82 !

Am inteles eu bine oare? :spiteful: Esti barbat, right? Prin urmare, dupa logica ta, esti porc. Ba chiar te consideri un porc murdar. Aceasta categorie generala de porci zici ca se imparte in 3 sub-categorii,..... porcii vanatori, porcii luptatori si nu in cele din urma, porcii cu ochelari, inteligentii posesori de rachete cu raza lunga de actiune? :P

bine-bine, si.... tu la care categorie te incadrezi, ca am ramas in ceata?.... :P

 

p.s. sper ca nu te superi, am folosit doar citate din postul tau! :spiteful:

Oscilez intre cele trei categorii.Nu ma pot incadra intr-o singura categorie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de aia imi plac broscoii, nu suport porciii....

 

dap....astia macar sunt reeducabili,dupa indelungi pupaturi transformandu-se in printi ! :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dap....astia macar sunt reeducabili,dupa indelungi pupaturi transformandu-se in printi ! :spiteful: :P

 

 

yeap...merita efortul , pe cand porcii.... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Concluzie: se pare ca un barbat nu trebuie sa fie iesit din comun de chipes sa atraga, ci sa fie bine intretinut, sa fie charmant si sa ofere o siguranta materiala pe long term. Si gata.

:spiteful: You got it, sweety ! :spiteful:

Sean Connery, George Clooney, Hugh Heffner, Vladimir Putin, Robert de Niro, Jack Nicholson, Nicholas Sarkozy s.a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×