Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

"Nebunia de toamna" - condica de sugestii si reclamatii

Postări Recomandate

ca sa nu te mai deranjeze portocaliu' ala :jester:

zau ca ma deranjeaza-imi provoaca o stare de disconfort psihic;ce zici sa vad care-i treaba la topicul lui pour moi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buleala fratele meu, mai este un pic si dispare dunga aia.

Lasa ca la Arsenal o sa fim cacanii in dungi toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrei sa imi cer scuze?

Sau iti ceri tu?

ma duc sa vad care-i treaba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum am eu o nedumerire...

cele 15.000 de puncte aproape s-au realizat.

nu cred ca mai dureaza o saptamana si sunt adunate.

in mod normal, castigatorii primelor 3 locuri trebuie sa primeasca premiile puse in joc plus locurile asigurate in park, urmand ca pana pe 26 septembrie se se "munceasca" pentru completarea celorlalte locuri pana la 30..nu-i asa?

 

daca nu este asa, inseamna caaaaaaa.....

 

grea intrebarea ..este? :jester:

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum am eu o nedumerire...

cele 15.000 de puncte aproape s-au realizat.

nu cred ca mai dureaza o saptamana si sunt adunate.

in mod normal, castigatorii primelor 3 locuri trebuie sa primeasca premiile puse in joc plus locurile asigurate in park, urmand ca pana pe 26 septembrie se se "munceasca" pentru completarea celorlalte locuri pana la 30..

 

daca nu este asa, inseamna caaaaaaa.....

 

ei si tu, acuma... tu chiar concurezi pentru ceva?

nu e interesanta miza, important si interesant in acelasi timp e spiritul de cometitie:

uite-c e-a facut din noi - am deschis peste 400 de topicuri noi, unele cu teme reluate, dar inca la cautare (ramasesera in colturi utiate de timp si vremuri, doar pentru ca probabil le deschisese cineva pe val atunci, apoi retras...

uite ce-a facut din noi? a crescut expunerea - numarul de vizualizari - cu peste 300% fata de ultimele zile de dinainte de concurs, lucru benefic pentru un forum care se sustine doar din afisarea reclamei, (si acum sa fim seriosi - sunt niste costuri, suficient de mari care sa fie acoperite pentru rezistenta pe piata - host, scripturi, protectii, firewall, admini, politie, etc (bine, nu toti sunt remunerati ca salariati, dar uneori mai trebuie sa si motivezi omul pentru un rezultat constant)

 

uite ce s-a realizt: s-au certat prieteni, s-au aliat dusmani, nu e frumos?

 

premiile, se pare ca fac parte din munca unor cercetatoei in ale sponsorizarii, deci e "normal" sa se duca catre ei sau catre preferintele lor, dar faptul ca vor profita si altii de pe urma asta, nu e decat benefic...

 

in mod normal, maine sau cand se vor strange cele 15000 puncte ar trebui ca primii 10 din clasament (eliminand membrii cu loc asigurat) sa fie premiati public, si sa fie scosi si ei si topicurile lor din clasamentul care puncteaza, ca sa dea sansa si altora sa lupte... altfel cei de pe locurile urmatoare voe astepta din inertie sa se completeze punctele... deci tu, eu, etc, vom pierde dreptul de topic de concurs sau de acumulare de puncte, putand eventual sa punctam prin postari pentru ridicarea topicurilor ramase in concurs, dar interesante...

in rest, premiile le vor primi aceia care le merita, si sigur nu cred ca cei din echipa roportal, infiltrati printre castigatori, vor ravni la laptopul tau sau la ochelarii mei de soare (glumesc)

 

asa ca, succes la premiere, si stii ca a murit unul dupa ce a zis o fraza:

 

ai pierdut - continua, ai castigat - continua...

il chema baron pierrre de coubertin, si este fondatorul jocurilor olimpice moderne...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai leoane...iti multumesc,in numele echipei roportal,ptr darea de seama facuta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×