Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

"Nebunia de toamna" - condica de sugestii si reclamatii

Postări Recomandate

Asta am spus si eu. Cam asta inseamna "omisiune voita".

Cat despre lauda aia... nu stiu cati au inteles-o asa cum zici tu ca ai vrut sa o emiti.

 

ia-l pe om asa cum e, nu avea pretentii la el sa te inteleaga... asa ca nu scriu pentru toti, ci pentru cei ce stiu sa citeasca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pacat si totusi interesant, in acelasi timp, cum cerem si ne dorim ca celalalt sa ne ofere exact ceea ce nu stim sa oferim la randul nostru. :roll:

 

Moderatorii au ales sa-si scoata subiectele de la concurs tocmai pentru a-i ajuta si pe alti useri sa se ridice in clasament.

 

Nu sunt necesare dovezi suplimentare. Activitatea pe forum este oricum monitorizata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pacat si totusi interesant, in acelasi timp, cum cerem si ne dorim ca celalalt sa ne ofere exact ceea ce nu stim sa oferim la randul nostru. :roll:

 

 

ai dreaq cersetori... (off topic)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In acest moment important este altceva. Clasamentul nu mai include moderatori .

Un numar de useri se afla pe ultimele locuri eligibile si cativa imediat sub linie cu punctaje egale sau extrem de apropiate.

Cine doreste sa se califice acum pe final sau cine vrea sa-si consolideze pozitia ,cred ca stie ce are de facut :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subiect epuizat.Topic inchis si arhivat.Redeschidem la "Nebunia de primavara,de vara ,de ce o fi ,numai nebunie sa fie :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×