Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

"Nebunia de toamna" - condica de sugestii si reclamatii

Postări Recomandate

Nu-mi place cum se deschide forumul in Chrome. Poate ar fi bine in 2 moduri. Cel normal si acesta mai recent. Parca as fi singur pe forum.

In Explorer e in stilul normal, ca o carte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,asta este. Postati aici chiar daca nu este despre concurs. Nu conteaza ,se contabilizeaza.

Nasty,ce sa-ti spun, tehnicul o sa vada si o sa ia la cunostiinta.

Cu baietii de la Google sunt in relatii reci deocamdata.Se fac ca nu au habar de mine,asa incat nu am trecere la ei ,momentan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce liniste, pe aici pe la reclamatii totul merge ca uns.In legatura cu Concursul vreau sa zic.Reclamatii privind alte aspecte forumistice nu sunt de competenta acestui topic.

Am fost inselat in asteptarile mele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclamati si voi ceva,acum cat am bunavointa si dorinta de puncte.

Mama si ce teama aveam pentru topicul acesta. Cu groaza ma gandeam cum o sa fiu pus in fata unei avalanse de plangeri si carcoteli. Ce papara voi lua de la colegii moderatori ,care vor raspunde in locul meu atunci cand ma dezlipesc si eu de forum din motive obiective.Sau sunt subiective? Ma rog !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu prea am ce sa reclam...

tu vezi ceva neregularitati?....

execeptand concesiile care se fac in perioada asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, anemic, asta este.Am ajuns sa ne plangem ca nu sunt probleme ! :good:

 

Off topicul este un fel de colateral demage, in perioada asta. Daca constientizati neregula,nu o perpetuati.

Dupa cum am mai spus ,nu este bine sa va obisnuiti cu stilul asta lejer. Nu va tine prea mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reclam;bydy numai pe mine ma vede la off-topic-eu care-s neschimbat de 3 ani(sunt campionul off-ului)!

si care am reclamat off-ul!

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
reclam;bydy numai pe mine ma vede la off-topic-eu care-s neschimbat de 3 ani(sunt campionul off-ului)!

si care am reclamat off-ul!

Sa stii ca te sustin, Buleala: ar fi injust sa fii sanctionat dupa 3 ani de manjire a forumului cu diverse bulelisme, ca sa zic asa.

Totusi, desi mort, sa stii ca puiu te intrece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa stii ca te sustin, Buleala: ar fi injust sa fii sanctionat dupa 3 ani de manjire a forumului cu diverse bulelisme, ca sa zic asa.

Totusi, desi mort, sa stii ca puiu te intrece.

n-o sa ne astepte prea mult nentu puiu;isi pierde rabdarea in curand!

-macar ramane o notiune-bulelismul(sau bulealismul?)

-si de la tine ramane ceva-kontroversysmul(cu y),asa ca puiu te(ne) poate primi!-

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×