Sari la conținut
Forum Roportal
Stefan211

Vreau sa o recuceresc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E imoral s-o dea dracului. ... sentimente de o profunzime inimaginabila... .

So what ? :stars:

What is "sentimente bla-bla-bla-bla" ? :roll:

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
So what ? :stars:

What is "sentimente bla-bla-bla-bla" ? :roll:

Trebuia sa citesti printre randuri, faceam aluzie la niste discutii la care Su a mai asistat azi.

Exista si situatii in care sentimentele nu sunt bla-bla-bla, dar asta banuiesc ca e ceva offtopic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuia sa citesti printre randuri, faceam aluzie la niste discutii la care Su a mai asistat azi.

Exista si situatii in care sentimentele nu sunt bla-bla-bla, dar asta banuiesc ca e ceva offtopic.

Voi doua sunteti un fel de Pic si Poc - veniti la pachet, sau... sunteti una si aceeasi persoana ? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi doua sunteti un fel de Pic si Poc - veniti la pachet, sau... sunteti una si aceeasi persoana ? :stars:

Una si aceeasi persoana, fug de la un calculator la altul ca sa scriu pe id-uri diferite :roll:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una si aceeasi persoana, fug de la un calculator la altul ca sa scriu pe id-uri diferite :stars:.

Si e excitant ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si e excitant ? :stars:

Esti a nu-stiu-cata persoana care zice ca ba ne cunoastem, ba e clona, care se da drept nu stiu cine.

Suntem suflete pereche, na!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti a nu-stiu-cata persoana care zice ca ba ne cunoastem, ba e clona, care se da drept nu stiu cine.

Suntem suflete pereche, na!

Nu ridica vocea la mine rautate mica :stars:

 

Nu suficient, maine o sa incerc cu 3 id-uri :doh:.

Mai folosesti si alti stimuli ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai folosesti si alti stimuli ? :stars:

Ar trebui sa nu mai permiteti inscrierea unor noi membri pe forum. In mod evident, dupa cum se comporta unii dintre voi, aici este un cerc elitist inchis noilor veniti. Eu zic sa blocati inscrierile - va scutiti si pe voi, si pe noi (cel putin pe mine) de niste "emotii" neplacute. Sa va distrati bine intre voi! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa nu mai permiteti inscrierea unor noi membri pe forum. In mod evident, dupa cum se comporta unii dintre voi, aici este un cerc elitist inchis noilor veniti. Eu zic sa blocati inscrierile - va scutiti si pe voi, si pe noi (cel putin pe mine) de niste "emotii" neplacute. Sa va distrati bine intre voi! :roll:

Nu cunosc, eu sunt in cercul plictisit nu in ala elitist. Cum se comporta unii dintre noi ? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×