Sari la conținut
Forum Roportal
Stefan211

Vreau sa o recuceresc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ti-as zice ca se spune "nou-venitilor", da' te iert, ca esti noua. :stars: Venita, desigur.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu o bagheta magica, singurul dezavantaj este ca ramai cu fata pentru totdeauna. Ce zici?

 

Apropo, esti nascut dupa '90?

da sunt nascut in 96 , stiu ca par mic dar cred ca am aflat ce inseamna dragostea adevarata

 

apropo , ce vrei sa zici prin bagheta ? sper ca nus-o *** sau ceva de genu asta , adica eu am deschis acest topic , pentru lucruri serioase

 

 

deci ce vrei sa zici prin " bagheta " ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti se pare tie ca ai gasit dragostea adevarata, dar nu e deloc asa, mai tarziu o sa-ti aminstesti si o sa razi. Nu te mai agita atat, mai sunt fete pe lumea asta. Daca stai blocat dupa una singura, le ratezi pe celelalte :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da sunt nascut in 96 , stiu ca par mic dar cred ca am aflat ce inseamna dragostea adevarata

Te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi pt saturi , o sa incerc sa trec peste asta , dar nu prea am cum ca am ramas prieteni , adica mai iesim cu mai multi pe afara si , na , iese si ea , si....dar cine stie cand dumnezeu iti da o surpriza ....poate candva o sa vina ea la mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stefane, tu la 13-14 ani stai si astepti dragostea aia mare? :salut: inseamna ca la 20 de ani te panichezi ca nu esti insurat si nu ai vrea 2-3 plozi :roll:

 

pana se temina vacanta de vara te mai indragostesti de 2-3 ori asa ca nu dispera :P

 

ce naiba se intampla cu pustimea astea? parca devin toti emo si eu deceptii in dragoste din clasa 6-7 :blink:

Editat de Darkyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da sunt nascut in 96 , stiu ca par mic dar cred ca am aflat ce inseamna dragostea adevarata

 

nu esti mic, dar esti totusi copil.

io la 14 ani as fi vrut sa ma calugaresc dupa ruptura de prieten. nu m-am calugarit, dar mi-a fost piatra de temelie, invatatura de baza in materie de neni.

 

am bagat bine la cap si p-orma am fost o geniala.

 

do the same kid!!!

Editat de DidaJames

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce naiba se intampla cu pustimea astea? parca devind toti emo si eu deceptii in dragoste din clasa 6-7 :salut:

prea multe filme de dragoste :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prea multe filme de dragoste :salut:

poate ar trebuie sa treaca la alt fel de filme de...."dragoste" :blink:

 

am inceput sa invat minorii la prostii...e clar,o sa burn in hell :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×