Sari la conținut
Forum Roportal
kity_girl2006

Cum va intelegeti cu scoala?

Postări Recomandate

Da,sunt multi tocilari care au aproape 10 pe linie si au un aspect neingrijit si habar nu au sa se descurce in viata,nu stiu sa socializeze,sa se impuna sau sa ia iniativa intr-un domeniu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cu siguranta nu as spune sportul ca disciplina preferata si nu pt ca as fi o supraponderala incapabila de miscare ci pentru ca pur si simplu nu sunt o persoana foarte activa fizic. Imi plac matematica , informatica si economia dar nu-mi displac nici limbile straine , literatura sau istoria.. de fapt.. eu ma duc cu placere la scoala pentru ca desi profii sunt exigenti nu sunt tirani si ma simt bine alaturi de colegii mei.. sincer cred ca sunt foarte multi tineri care se inteleg bine cu scoala.. Nu inseamna ca suferim in vacanta..doamne fereste.. dar.. scoala e in cele din urma ceva necesar si benefic.. asa ca trebuie sa ne intelegem bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum e acum cu scoala??? ce materii indragitzi in afara de sport....?

cred ca orice persoana ar spune sportul dupa.... nu mai stiu.... cum e cu notele....?de la 5la 7 sau de la 7la9? :spiteful: :tease: :rock:

 

 

pai...imi place desenul, istoria, muzica, biologia...sportul..cam atat :(

aaa si engleza!

 

Da,sunt multi tocilari care au aproape 10 pe linie si au un aspect neingrijit si habar nu au sa se descurce in viata,nu stiu sa socializeze,sa se impuna sau sa ia iniativa intr-un domeniu.

 

 

 

eu invat super bine, am zece pe linie, nu sunt tocilara, prind repede lectiile din clasa si nu arat neingrijita sau nu stiu sa ma descurc in viata. Ai dreptate in legatura cu unii tocilarii, dar nu toti sunt asa, spre ex o colega de-a mea care toceste la toate materiile, dar nu arata asa ca in descrierea ta 8) :)

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai....nu'mi place sportul in primul rand...imi placea cand eram mai mica dar acum nu'mi mai place...si dintre materii...cred ca imi plac cele de specialitate :spiteful: desen proiectiv...compozitie...sculptura...pictura....desen artistic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

materiile care imi plac mie cel mai mult sunt cele de baza ale profilului meu :yahoo: adica engleza, romana, latina, istorie si geografie :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...nu cred ca am o materie care chiar sa imi placa si la care sa merg de fiecare data cu placere :stars: in a 9`a eram cu logica si latina,dar acum nu mai fac...poate istoria,dar cum la noi in clasa la aceasta ora e o hramalaie de nedescris,nu am cum sa fiu atenta sau sa mai prind cate ceva...in rest,mai ales in acesta perioada,mai mult sunt prin cafenelele/barurile din jurul scolii :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In principal imi place Romana (stiu..ciudat). Dar nu as merge mai departe pe "drumul" asta...deoarece cu o fac. de Litere in ziua de azi, altceva decat profesor nu ma vad (si nu imi dorec functia asta). Din limbile straine cu engleza stau cel mai bine. Si as sta si cu franceza daca nu mi s-ar fi schimbat profesorul in fiecare an si nu m-ar fi zapacit de tot. :) ( ca la noi la nimeni :) ). Fizica as fi indragit-o daca as fi priceput ceva :tease: . Psihologia imi place mult si ... ma bate un gand sa merg cu ea mai departe... dar...inca nu m-am informat asa bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai.....imi place romana, foarte tare matematica, engleza, istoria, desen artistic,psihologia....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata merg destul de bine ...cel mai mult imi place matematica, engleza si economia...imi pare rau ca aicia nu se face muzica si desen :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merge scoala bine n-aveti treaba.....

prea bine

bacul o sa fie patetic ....parerea mea...

sigur ma gafez :lol2:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×