Sari la conținut
Forum Roportal
kity_girl2006

Cum va intelegeti cu scoala?

Postări Recomandate

mi-e imi plac toate materiile...

adevarul e ca la unele sunt mai putin talentata, insa tot imi plac... fiecare are farmecul ei...

notele sunt tot de la 1 la 10 :lol2:

anul trecut am avut din toate notele de la 4 la 10... poate anu asta prind si vre-un 1, 2 sau 3 :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram innebunita dupa romana. Cred ca am fost printre putinele persoane din liceu care a trecut la inscriere ca prima optiune filologia. Toata lumea se ducea la informatica, limbi straine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place scoala insa nu sunt multumita de unii profesori care dau note degeaba si nu prea ne invata nimik...am insa noroc k la materiile importante am niste super profi...Nu imi place faptul k materia e prea mare,prea multe porcarii de invatat aiurea...care nush dak ne trebuie neaparat..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu mai sunt la scoala, dar anul asta intru iar. Abia astept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

istoria imi place... economia...matematica imi placea...

romana,geografie... imi plac aproape toate :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place informatica...e super mai ales daca profa are slabiciune ptr mine :roll:, pe la inceput (asta a fost in cls 9) am prins repede ce e cu info asta si profa a zis ca eu invatam iar anul asta nu am invatat nimic dar profa imi da note mari in continuare (spre ex azi m-a ascultat si ma intreba ceva, tot ea raspundea la care eu ziceam DA, dar asa cu toata gura si cu un ton atotstiutor, si mi-a dat 9 :o:) Intr-o lucrare eu am scris ceva ce nu era deloc la subiect si a zis ca era bine si mie mi-a dat 10 iar la o fata careia ii spusese in timpul lucrari ca a scris bine si o sa aiba 10 i-a dat 7...mwhahaha. La lucrarea aia nimeni nu a luat nota mai mare de 8...doar eu 10....deci info e soooper :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place deloc scoala,o detest,poate si din cauza programului ,e super plictisitoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi place deloc scoala,o detest,poate si din cauza programului ,e super plictisitoare.

nici mie nu imi place ..si ca dovada uite ce am ajuns..sa munceasca alti pentru mine .

Pai e frumos ..? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×